*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לגברים, שגם נשים אוהבות

כיום, לא מעט נשים, מעידות על עצמן, שהן אוהבות להשתמש דווקא בבשמים לגברים. האם יש לכך סיבה מסוימת ? והאם נפגוש יותר ויותר גברים שמעדיפים בשמים של נשים ? כל התשובות, כל הרעיונות, לפניכם.
 
מה יש בבושם לגבר שגם נשים רוצות ? הסיבה שיותר ויותר נשים מתחברות לבשמים בניחוח גברי נעוצה בכך שההבדלים בין הריחות הגברים לריחות הנשיים מיטשטשים עם הזמן. יכול להיות שהשוויון המלא בן המינים, עדיין רחוק וייקח זמן עד שיהיה שוויון בתחום התעסוקתי והכלכלי אבל בתחום הקוסמטי, ניתן בהחלט לראות מגמה של קירוב לבבות ומעמדות. אנו רואים טשטוש הגבולות בין מה שמשדרים בשמים גבריים לבין מה שמשדרים בשמים לאישה, הקווים החדים מתעגלים…את הניחוחות הכבדים והמתובלים לאישה והחמוצים והדינמיים לגבר מחליפים ניחוחות בשמים מעודנים יותר שערבים לאפם של שני המינים. יותר מכך, חברות רבות מציעות בשמים לגברים בניחוח יוניסקס, המתאים לשני המינים. לרוב, בשמים המיועדים גם לגבר וגם לאישה הם בשמים שהניחוח ששולט בו הוא ניחוח אקווה מרין בשילוב פירות עונתיים, המעניקים לו רעננות וניחוח קלילי קיצי וקריר.
 
נשים שבוחרות לעצמן בושם לגבר
היום, תוכלו למצוא נשים שמעדיפות באופן גורף את הוורסיה הגברית של בושם מסוים, על פני גרסתו הנשית. האם מדובר במניעים פמיניסטיים ? לא בהכרח, אבל בהחלט מדובר על המסרים הלא מילוליים שמעביר הבושם הגברי, שאליו יכולה להתחבר אישה, כמו תחושת עוצמה, ביטחון עצמי, אטרקטיביות ואסרטיביות. העובדה, שנשים מעדיפות בשמים בניחוחות גבריים, היא שאת התוצאות האפקטיביות של בושם המשדר תכונות אלו הן יכולות להשיג גם ללא שימוש בבשמים כבדים ומתובלים, המתאימים לוורסיה הנשית. סיבה נוספת, יכולה להיות נעוצה בעובדה כי, כשם שיש בנות שמסתובבות עם החולצת סיום קורס של החבר, כך יש נשים שמרגישות את הניחוח הגברי של אהובן במשך כל היום וזהו פתרון יצירתי לחברות המתגעגעות…
 
גברים שבוחרים לעצמם בושם של אישה לאור האמור לעיל, האם ידוע לנו על גברים שבוחרים לעצמם בושם של אישה ? אולי, אבל סביר להניח שעדיין תתקשו לפגוש גבר שיתבשם בבשמים ורדרדים ופרחוניים… ייתכן שהפמיניזם לא השלים את מהלכו בתחום הזה וגברים עדיין מעדיפים בשמים בניחוחות גבריים. אולי ההבדל טמון באופיים של גברים, לרוב הם שמרניים יותר בבחירת הבשמים לעצמם ושומרים על נאמנות ארוכת שנים לבושם אחד ועדיף שיהיה באריזה גדולה.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***