*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

לורנזו

הבשמים של לורנזו:        
מי שבקיא ומכיר היטב את שוק הבשמים בארץ חייב להכיר את הבשמים של מותג העל האיטלקי Lorenzo. מדובר בבשמים איכותיים ביותר ומוכרים בכל רחבי איטליה שבשנים האחרונות עושים עלייה לישראל וכיום ניתן בקלות להשיג אותם במבחר גדול של חנויות ונקודות מכירה בכל רחבי הארץ. מלבד משווקים אלה קיימת חנות הדגל של המג, החנות של יפה רוס, שבה ניתן להתרשם ממגוון הבשמים וכמובן לבצע רכישה במקום. החנות ממוקמת במתחם בית המלון סי אנד סאן אשר בצפון תל אביב וזוהי החנות המובילה לרכישה של הבשמים של לורנזו וילורסי.

הבשמים ייחודיים בניחוחות ובבקבוקים שלהם ואין ספק שמדובר בבשורה מעניינת וברוח חדשה שהגיעה לישראל בתחום הבישום, הן לגברים והן לנשים. הבשמים של לורנזו ניתנים לצפייה והתרשמות באתר האינטרנט של המותג ושם גם ניתן לקרוא מעט אודות קורות חייו של האיש שמאחורי המותג - לורנזו וילורסי. בנוסף למידע המעניין הזה, ניתן לקרוא אודות פועלו של Lorenzo בתחום הבשמים בעיקר באיטליה, בעיר פירנצה.


מהי אקדמיית הבשמים של לורנזו?
כשמה כן היא, אקדמיית הבשמים של לורנזו וילורסי שמה לה למטרה לקרב כמה שיותר אנשים לעולם הקסום, המופלא והמיוחד של בשמים, תמציות ריח וצמחים וניחוחות שונים ומרתקים. כאשר מדובר בניחוחות, אין ספק שלא מדובר אך ורק בחוש הריח אלא בחגיגה של חושים שמעוררת את הדמיון של האדם שמריח וכאשר עוצמים את העיניים ומריחים בושם חדש ומסקרן, זוהי, לפי לורנזו, חגיגה אמיתית של כל החושים בגוף. האקדמיה, הכוללת בתוכה אולם תצוגה וגם סטודיו לימוד מהווה התגשמות של החלום האמיתי של Lorenzo שמגשים בכך את הדבר האמיתי של מפעל החיים שלו.

באקדמיה מועברים קורסים הקשורים כולם בתחום הבשמים, התמציות והריחות וכל הטכניקות הקשורים בהפקת בשמים מומלצים מועברות לתלמידים שצמאים לידע ומעוניינים ללמוד ולהבין את רזי המקצוע המרתק הזה. האקדמיה הוקמה ספריה שבה ניתן להתרשם וליהנות מאלפי תמציות ריח מיוחדות, מקוריות, ייחודיות ומרתקות המעבירות למריח את חוויית הניחוחות ובכך מקרבת אותו אל תחום הבשמים, ובכך גם מגשימה את החלום. 

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***