*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

אקדמיית הבשמים:

האקדמיה לאומנות הבושם
הסטודיו האינטראקטיבי הראשון בעולם, המוקדש לתמציות ובשמים

פירנצה, עיר “הגאונות” המהווה מסלול המראה לחידושים תרבותיים רבים, תכיל מרכז ייחודי ויוצא מן הכלל, הראשון מסוגו בעולם, שיוקדש כולו לעולם הקסום של בשמים וניחוחות.  בית בשמים זה, נולד במטרה לחבר אנשים לעולם מרתק ומסתורי הכולל מסע דרך חושים, עוררות רגשות עמוקים והעלאתם מעמקי הנשמה אל מעל פני השטח…

בארמון המשפחתי העתיק יצר לורנזו את מרכז “וונדרקמר”, הפתוח לעולם כולו בכלל ולאלה המחפשים באמצעות החושים, את השקט והשלווה הפנימית שלהם בפרט.

המרכז לאמנות הבשמים:
יצירת מרכז זה, הינה הגשמת חלום עבור לורנזו. האקדמיה מוצאת את האיזון העדין והמודרני בין סטודיו לבין מרכז לימודים. הגן הסודי שלו יהפוך להיות מרכז בשמים בו ייערכו קורסים, אירועים וסמינרים הממוקדים בעולם הבישום. הכול יערך בין הגינות הארומאטיים, הטרסות והשבילים הבוטניים המשקפים לכאורה את הדרך המובילה למעמקי הסודות העתיקים של אומנות ייצור הבושם.

המרכז יהיה בגודל 1000 מ”ר, הכולל שלוש קומות וגינה פנימית של 200 מ”ר. המבנה יחולק לנושאים שונים ואזורי הלימוד יהיו מפוזרים ברחבי הבניין.
 

מבנה האקדמיה:           
קומת הקרקע תכלול מרכז לחוויית חוש הריח, שם יחל מסע דרך החושים, המוביל ישירות לגן הסודי ולטרסת “בלוודיר”. במקום זה גדלים ונלמדים הצמחים הארומאטיים וכאן גם יכולים המבקרים לשתות קפה ולנהל שיחות נלהבות. באותו חדר יהיו: ספריית מחקר וחדר תצוגה המוקדשים לספרים, לריחות ולבשמים של לורנזו, וחדר אורחים גדול לשיחות אורחים ליד האח הבנויה אבן מהמאה ה- 15.
 
בקומה העליונה נמצא אזור הלימודים: החדרים מוקדשים לסמינרים, לקורסים ולמחקרים בתחום בשמים. בקומה זאת נמצא המרכז להתמחות בחוש הריח – מעין ספריית ריחות הכוללת יותר מ- 2000 תמציות, ומגוון רחב של חומרים ארומאטיים, הנשמרים בקפידה באמצעות מערכת מיזוג אוויר.
 
מאזור הלימודים ניתן לעבור בקלות לאזור הבריאות הנמצא במרתפים מימי הביניים. “עולם המים הארומאטיים” הינו שילוב של בית מרחץ טורקי וחדר “רומאי”, הכולל טיפולים ארומאטיים לגוף ולנפש. המטרה של כל זה היא לשחרר את ה”דיכוי” של חוש הריח מכבלי העיר ולפתח את החושים. זהו המפתח לרגשות כמוסים ואינסופיים…

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***