*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

איזה בושם מתאים לך? בשמים לפי אישיות

כל אדם מתאפיין באישיות מסוימת ולמרות שכל אחד הוא מיוחד במינו, ניתן לסווג את האישיות לפי קווים מנחים. יש כאלו שיותר עדינים ורכים, כאלו שיותר ספורטיביים, כאלו שיותר מתוחכמים וכאלו שיותר נועזים וחצופים. באופן דומה, גם עולם הבשמים מחולק לקטגוריות דומות וניתן למצוא מגוון של בשמים בכל קטגוריה שכזו.

בשמים אופנתיים וממותגים אשר נחשבים לפופולאריים במיוחד יישאו גוון אישיותו שכזה, מפני שהמיתוג של הבשמים בעידן העכשווי חורג מעבר לריח, אל התכונות המאפיינות כל אדם ואדם. באופן זה כל אחת ואחד יכולים למצוא את עצמם דרך סגנון הבושם ולייחד את האופי שלהם אל מול הסובבים אותם בעבודה, בבילוי רומנטי ובאירועים חגיגיים.

אילו בשמים מאפיינים את התכונות השונות של האדם?
אם בעבר הבשמים היו מבוססים רק על תמצית פרח אחת, היום הם מתבססים על מגוון רחב של תמציות ריח ובכך יוצרים מגוון של סגנונות המתאימים לכל אישיות:

אישיות ספורטיבית  - הבשמים שיתאימו לאישיות ספורטיבית יהיו כאלו שמבוססים על תמציות עציות בעלי אחוז אלכוהול נמוך וינדפו ריח לימוני אשר מבליט את הקלילות והרעננות שלהם. כמו כן, הניחוח של בשמים אלו מאפיין את בשמי היוניסקס, מה שמוסיף לייחודיות שלהם.

אישיות עדינה ורכה – העדינות והרכות מתאפיינת בריח "מתוק" שמתבסס על תמצות פרחים, הדרים ותבלינים כמו מוסק או וניל. שילוב של אלמנטים אלו יחד יוצר ניחוח רך ועדין המלמד על אישיות שקטה וענוגה.

אישיות מחוספסת – החספוס מתאפיין במרדנות, חתרנות, הבלטה של הצדדים הייחודיים לאדם ואופנתיות ממדרגה ראשונה. על כן, בשמים שמתאימים לאישיות מחוספסת יהיו בעלי ניחוח מורגש וחריף וכאלה שמתבססים על מגוון רחב של תמציות ממשפחות שונות. למשל, שילוב של רעננות ולימוניות, יחד עם תמציות פרחים מתוקות וחריפות במינונים שונים, יהפוך את הבושם למחוספס ומתוחכם.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***