*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

איזה בשמים תבחרו לעבודה?

הריח הוא החוש הכי קדום מחושיו של האדם והוא נשמר בצורה ביולוגית, אשר מקשרת את הריח ישירות לזיכרון ולתחושות, ללא עיבוד כמו עם יתר החושים האחרים. לכן, הבשמים שתבחרו ישפיעו בצורה ניכרת על הרושם שייווצר מאינטראקציה עם אדם נוסף או עם קבוצת אנשים איתה תיפגשו. כמו כן, בשמים הם בעלי יכולות אפיון אווירה מוכחים ולכן, יש בשמים שמתאימים לבילוי רומנטי, לאירוע משפחתי, לאירועים עסקיים וגם לעבודה.

איך תדעו איזה בושם לבחור לשגרה היומיומית שלכם?
בושם לעבודה – מרענן, עמיד ועכשווי
בושם לעבודה צריך להיות מאופיין בכמה איכויות ותכונות כמו רעננות, עמידות וכמובן עכשוויות. את כל אלה ניתן למצוא כמובן בחבילה אחת של בושם ולהשיג לעצמכם ניחוח מצוין גם בשגרת היום שלכם:

רעננות – מכיוון שבושם לעבודה לא צריך להיות מאופיין בחריפות או בארומאטיות ניכרת, כמו בבשמים לבילוי רומנטי למשל, מומלץ כי בושם לעבודה יהיה בעיקר רענן. על מנת להשיג את הרעננות הנדרשת יש לבחור בושם ממשפחת הירוקים והלימוניים. בשמים אלו מתבססים על תמציות פרי הדר, תמציות עשבים ירוקים וריחניים ותבלינים עדינים שמוסיפים את הניחוח המתוחכם.

עמידות – אלמנט נוסף שנחשב למשמעותי ביותר בבחירת בושם לעבודה הוא העמידות של הבושם. מכיוון שאתם מבלים שעות רבות בעבודה, בדרך כלל במתחם סגור, ממוזג ולא מאוורר, ישנה חשיבות רבה למשך הזמן שהבושם יישאר עליכם. על מנת להבטיח בושם בעל עמידות חזקה יש לבחור אחד שמכיל רמות גבוהות של כוהל ותמצית בריכוז גבוה, אך לשמור על אלמנט הרעננות שמאפיין בשמים לעבודה.

עכשוויות – ישנו מגוון רב של ניחוחות וגם בעולם הבשמים ניתן למצוא טרנדים ומותגים. לכן, בעבודה חשוב שתרגישו טוב עם עצמכם ושהניחוח שאתם נושאים עמכם יפיץ ריח מעודכן ועכשווי.


 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***