*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

איך בוחרים בושם

בושם הינו מוצר יוקרתי ולכן כאשר באים לבחור בושם צריך לדעת לבחור אותו בקפידה, על מנת לא לקנות מוצר יקר שלאחר הקנייה לא תשתמשו בו. כידוע, נשים מוכנות להשקיע בטיפוח גופן הרבה מאוד. בשנים האחרונות גם גברים החלו לטפח עצמם יותר ולשים לב למראם ולבחירת העיצוב התדמיתי שלהם. תעשיות הבגדים והתמרוקים צברו תאוצה ויחד איתה הוציאו לשוק מוצרים רבים, שמחד, מפרים את השוק וגורמים לתחרות ומאידך, לבלבול רב ולחוסר מידע מספיק איך לבחור מה הכי טוב בשבילך.
 
כמה מאפיינים שיעזרו לכם לבחור בושם שמתאים לכם
בקצרה, אפשר לומר שהריח זה המרכיב החשוב ביותר בבואכם לבחור לכם בושם. אמנם הריח הוא המרכיב החשוב, אבל חשוב לדעת מהם מרכיבי הבושם, האם הבושם הוא מקורי או העתק, האם הוא איכותי וכמובן השוואת מחירים.
 
מרכיבי בושם – אם הינכם אנשים שאיכות הסביבה חשובה לכם ואתם קונים רק מוצרים העשויים מחומרים טבעיים, חשוב לקרוא על האריזה באם המוצרים הינם מהטבע, או שמא הבושם עשוי מכימיקלים וחומרים סינתטיים אחרים.
 
האם בושם מקורי – בשוק נמכרים בשמים מזויפים רבים, תחת כותרות של בשמים מוכרים ומפורסמים. בדרך כלל אפשר לזהות זאת על פי המחיר, באם המחיר זול בהרבה ממה שאתם רגילים בדרך כלל, זהו מוצר מזויף. קיימות דרכים נוספות לזיהוי זיוף, כמו למשל הידיעה שחברות בשמים מוכרות ומפורסמות מדפיסות את שמן על התווית ואינן שמות מדבקות כבעבר ועוד.
 
השוואת מחירים – כיום קיימים מבצעים רבים ברשתות שונות ובחנויות שונות, לכן חשוב לעשות מחקר שוק מהיר ולראות באם הבושם שהינכם אוהבים נמכר בחנות ספציפית אחת במחיר זול יותר ואתם תצטרכו לעשות את השיקול האם שווה לכם לקנות באותה חנות, או שהמרחק של החנות גדול ולכן זה יעלה לכם בדלק ובסופו של דבר המחיר יהיה אותו מחיר. חשוב לדעת שיש לעיתים פערים גדולים ומבצעים נפלאים.קחו בחשבון כי בשמים איכותיים רבים לא נמכרים ברשתות השיווק, לא סובלים מהנחות ומבצעים ונמכרים רק בחנויות בוטיק אקסקלוסיביות. על איכות משלמים.

האם ניסיתם בושם זה?
כאשר אתם קונים בושם, יש לנסות אותו תחילה על הגוף שלכם, כדי לראות אם הבושם מריח טוב על גופכם. אף פעם אל תשלחו מישהו אחר לקנות לכם בושם שאינכם מכירים. בושם יכול להריח אחרת על כל גוף, משום שלכל גוף הריח הייחודי שלו ולכן אם הרחתם ריח נפלא על חברה שלכן ורציתן בדיוק את אותו בושם, אין זה מבטיח שהריח שהרחתן על החברה יהיה אותו הריח שתריחו כאשר תזליפו בושם זה על גופכן.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***