*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

איך לבחור בשמים במתנה?

הענקת בשמים במתנה אינה עניין של מה בכך. בשמים נועדו להציג את מי שמשתמש בהם בצורה המיטבית שלו ולכן, ישנה חשיבות להיכרות מוקדמת עם מי שהבושם במתנה מיועד לו. האם מדובר בגבר או באישה ? בצעירה, מבוגר, מבוגרת ? מה ההעדפות שלה או שלו ? האם המתנה נקנית לגבר דומיננטי או אישה דומיננטית ? האם הם חובבי הרפתקאות, אוהבי טבע, בעלי חוש לעיצוב, בעלי טעם צנוע או טעם יוקרתי ? הסוד הוא בהיכרות ובמיקוד.
 
בושם כמתנה לאישה
ברור שלא תקנו את אותו בושם לאישה בשלה ולנערה צעירה, החלומות השאיפות ההישגים בחיים שונים וכן רמת הבשלות והתקשורת הבין אישית שונה ובפירוש תלוית גיל. לכן, בשמים שמתאימים לנערה צעירה, משדרים דבר אחד, ואילו בשמים המתאימים לאישה בוגרת משדרים דבר אחר.
 
בכל אופן, על מנת להקל עליכם את תהליך קניית הבושם במתנה, שווה לכם לעשות תחקיר קצר. אם אתם קונים בושם במתנה לסבתא – שאלו אותה על הבושם הנוכחי שלה. ראשית, אל תשכחו להחמיא לה על בחירת הבושם שלה, ואז תשאלו אותה האם היא מרוצה ממנו ומה היא אוהבת בו. אם יעלה מדבריה שהיא הייתה שמחה להחליף אותו, תוכלו לברר אילו ניחוחות נעימים לה וכך תוכלו להפתיע אותה מצד אחד בבושם חדש, ומצד שני להביא לה בושם שקרוב לטעמה.
 
כך תוכלו לנהוג גם בבחירת בושם לנערה צעירה – תוכלו לשאול אותה, אילו דמויות משפיעות עליה ומדוע. לגילאים הצעירים, מתאימים בעיקר בשמים בעלי ניחוחות קלילים ואילו רוב הנערות מעדיפות בשמים של זמרות, זמרים או מפורסמים אחרים. אולם אל תניחו מראש כי קיימת חשיבות למותג, שכן תשמחו לגלות כי לרוב בני הנוער יש טעם אינדיבידואלי.
 
בושם מתנה לגבר
לכל מי שצריך להתמודד עם קניית בושם מתנה לגבר – ראשית, כדאי לאחל בהצלחה!… מחקרים מראים, כי לגברים קשה מאוד להיפרד מהבושם שלהם והם מעדיפים להיצמד לאותו בושם שנים ולרכוש אותם בחבילות גדולות על מנת שגם יחזיקו מעמד זמן רב. ולכן, קניית בושם מתנה לגבר תצריך מכם סבלנות וממנו גמישות. גם כאן תחקיר קטן יעזור. אם מדובר בגבר מבוגר – בררו האם הוא שבע רצון מהבושם שלו, ואם אין מצב שיחליף אותו בשנים הקרובות תקנו לו עוד בושם מהסוג אליו הוא רגיל. סביר להניח שזו מתנה שהוא יעריך, כיוון שהיא מעידה כי אתם מכירים אותו.

 
לעומת זאת, אם תגלו שהוא מוכן לשינויים – שאלו אותו מה יש בבושם שהוא אוהב, למשל, ניחוח גברי ודומיננטי וחפשו בשמים עכשוויים שיתאימו לו ולתכונות שהוא מבקש מהבושם שלו.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***