*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

איך תבחרי בושם לגבר

בחירת בושם לגבר אינה משימה פשוטה ואם את מעניקה אותה כמתנה לגבר שלך המשימה מורכבת עוד יותר. בושם צריך לשקף את האישיות של הגבר ולבטא גם את חלומותיו ושאיפותיו. בקניית בושם יש למעשה מעין הבטחה או ציפייה שהתכונות המאפיינות את הבושם יאפיינו גם את הגבר. איך לקנות לו בושם ולקלוע לטעמו? טיפים תמצאו במאמר הבא.
 
קניית בושם לגבר – מה את יודעת עליו?
ההמלצה הראשונה בקניית בושם לגבר היא מיקוד. מומלץ להתמקד במה שחשוב בחירת בושם שיתאים לגבר שלך. מה את באמת יודעת עליו ומה הן השאיפות שלו? האם הוא מעדיף בשמים דומיננטיים בעלי ניחוח גברי חזק? האם הוא פרקטי ומעשי? האם הוא טיפוס אתלטי? האם הוא עדין בעל נפש של אומן או הרפתקן שחולם על שיט יאכטות מסביב לעולם? הנה כמה המלצות להתאמת ניחוחות בשמים לטיפוסים שונים ועל החשיבות של התאמת סוגי בשמים לערכים.
 
בשמים לגבר שחולם על החיים הטובים
בשמים המכילים שלל ניחוחות, החל מניחוחות פירותיים הדריים דרך ניחוחות עזים של פרחים מבושמים וכלה בניחוחות מתוקים של וניל, עור ומוסק. גבר המעדיף בשמים דינאמיים ועשירים ישמח גם לקבל בשמים שהבקבוקון שלהם מעוצב בצורה מהודרת המעידה על עושר ונהנתנות למשל בקבוקון בצבעי זהב ויחד עם זאת לא יוותר על בקבוק בעל מראה אלגנטי.
 
בשמים לגבר צעיר בגופו או ברוחו
לגבר המעדיף לשמור על מראה צעיר או לגבר צעיר באמת, כזה המשתייך לחבר’ה שעדיין מטיילים במזרח הרחוק או עובדים בעגלות בחו”ל, מומלץ להביא בשמים שיזכירו לו את חו”ל, את תקופת הנדודים והחופש, בשמים המזכירים את שוקי התבלינים והקטורות של הודו או ניחוחות של עצי יערות העד והרעננות הירוקה של ניו-זילנד. לרוב, בקבוקון הבושם יבטא את הפנטזיה של טיולים והרפתקאות ויעוצב כמו שקיעה זוהרת או מסיבת חוף סוערת.
 
בושם לגבר הקלאסי
בחירת בשמים לגבר הקלאסי מצריכה עימו היכרויות מיוחדת. לרוב, הגברים הקלאסיים נתקלו בבושם אי שם בשנות העשרים המוקדמות שלהם ולא החליפו אותו מאז. אלו גברים המעדיפים בשמים בניחוחות נקיים וקלילים. לרוב מדובר בגברים ספורטיביים או גברים בעלי נטייה חזקה לסדר ואסתטיקה, לזרימה ולנועם ואפילו לאיפוק. אלו גברים שיעדיפו בושם שאין לטעות בו, שאין בו גחמה או טרנד. לרוב, בשמים אלו יכילו ניחוחות כמו וניל תפוז ותפוח ניחוחות ירקרקים מרעננים ועמוקים. אז שתהיה לך קנייה מוצלחת ואל תשכחי לקחת פתק החלפה רק ליתר ביטחון…
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***