*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

איך תדעי מתי להחליף בושם?

בין אם את עם אותו בושם שנים, וגם אם את קונה כל בושם חדש היוצא לשוק ,כדאי שתדעי מתי מגיע הזמן לרענן את מדף הבשמים שלך ולבחור בבושם חדש, או שאולי בכלל לא צריך?
 
בושם חדש בעקבות שינוי גופני
אז קחי כמה טיפים לחיים: הידעת שבושם בזמן הריון ידיף ניחוח אחר מגופך מאשר בושם שתתבשמי בו שלא בהריון? לשינויים הורמונאליים השפעה מכרעת על האופן בו ניחוח בושם זה או אחר יתפתח על גופך. אם את בהריון ,זו הזדמנות מצוינת להחליף בושם ולהתאים אותו לניחוח החדש שתרצי לפגוש בו את הרך או הרכה הנולדת. אם ניחוח חזק וארומאטי של בשמים בתמציות מתובלות של תבלינים אקזוטיים כבר לא מתאים, אולי ניחוחות פרחים ובשמים מעודנים יותר יתאימו לך. נשים הרות רבות מעדיפות בתקופה זו של ההיריון להשתמש בבשמים נקיים, בניחוח קרוב לטבע, ולא בניחוחות חזקים ומתובלים. פריחת הדרים וריחו הנקי של הלימון או אוויר הים הכחול והצח, יתאימו מאוד במקרים אלה.
 
בושם חדש עם הגיעך לגיל השלישי
אם את אישה בשלה ובוגרת, עם ניסיון חיים, את בוודאי יודעת כי בשמים בניחוחות נעריים כבר פחות מתאימים לך. הגעת אל הגיל השלישי? הגיע הזמן לחיות באמת. להוציא החוצה את האישה החדשה שהפכת להיות, אלגנטית ומתוחכמת, נשית וסקסית, חריפה וחזקה. נסי בשמים בניחוחות של תבלינים ממסעות ביבשת אפריקה, סמטאות עמוסות תבלינים חריפים ומתובלים שעושים חשק לחיות, נגיעות ציפורן ואדי הל.
 
שינוי מקום עבודה – החלפת בושם
מכירה את זה שאת נכנסת למעלית ואישה שזה עתה יצאה מהמעלית השאירה ריח בושם עז שמותיר רושם בלתי נשכח? כאלה הן נשים חזקות, אם חזרת מחופשת לידה או מחופשה ארוכה, ואת רוצה שמקום העבודה ייזכר בך, בחיוניות ובעוצמה שבך, כדאי שבבוקר הראשון תתבשמי בבושם בעל תחכום עדין, בושם שישדר נוכחות. את תהפכי לאותה אישה מרשימה במעלית. בין אם את חוזרת למקום העבודה שלך או מחפשת מקום עבודה חדש, אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. ניחוח בושם איכותי ויוקרתי כמו בושם טן דה נאג’ של לורנזו, בהחלט יכול ליצור על כל מי שיפגוש אותך רושם עז. וכך, כשאת בוחרת בגד בבוקר יום העבודה, כדאי שתקדישי אותה תשומת לב, אם לא יותר, לבחירת בושם שילווה אותך למקום העבודה החדש.
 
בושם עושה את האדם
יש נשים שמשתמשות באותו בושם שנים. אין להן בשמים אחרים בארון ואם יש להן בשמים אחרים, כנראה שהם סגורים בארון, באותה אריזת מתנה בהן נעטפו לראשונה. לוקח זמן למצוא בושם שיתאים לך, למבנה אישיותך, בושם שיעמוד בשינויים הפיזיים והמעמדיים בחייך.
אם מצאת כזה, אם מצאת בושם ואת מרוצה ממנו – היצמדי אליו. זה כנראה הבושם שלך!
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***