*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

איך תשמרי על הבושם שלך ?

הקיץ הגיע ואיתו החום הגדול, הלחות ואור השמש ! לכל אלו, השפעה גדולה על הבושם ועל דרכי האחסון שלו. איך תשמרי על הבושם שלך ועל מוצרים קוסמטיים אחרים המכילים בושם ? איך תשמרי את ניחוח הבושם על גופך ? והאם יש תאריך תפוגה לבושם ? הכול במאמר הבא.
 
דברים שכדאי לדעת על שימור ואפסון בושם
בושם הינו מוצר שעדיף לשמר באריזתו המקורית על מנת למנוע חמצון. כשנה וחצי מפתיחת הבושם, הוא יאבד מעט מהניחוח החזק שלו ועלייך לשים לב, אם צבעו של הבושם השתנה – זה יכול להעיד על כך שהוא התקלקל. גם שינוי משמעותי בריח הבושם יכול להעיד על קלקול. מומלץ מאוד לשמר בושם במקום קריר ואפל ולא במקרר כיוון שבמקרר עצמו יש תאורה העלולה להזיק לבושם…
 
הימנעי מלחשוף בושם לכל מקור אור לרבות אור שמש. הזלפת בושם על העור וחשיפה מיידית לשמש, עלולים ליצור כתמים על העור. במדינות אירופה ובארצות הברית, נהוג להטביע תאריך תפוגה על בקבוק בושם, התאריך מסומן בחודשים m 36 (תוקף הבושם הוא לשלוש שנים)… לרוב, תאריך הפוגה יצויין בתחתית האריזה, ניתן למצוא גם תאריכי תפוגה על חלק מהבשמים המיובאים לארץ.
 
דברים שכדאי לדעת על שימור ניחוח בושם על הגוף בקיץ
בקיץ ניחוח בושם מתנדף מהר יותר מבחורף ולכן, רוב האנשים מעדיפים בקיץ בשמים מסוג או דה טואלט במקום בשמים מסוג פרפיום, כיוון שהוא פחות מרוכז ודומיננטי. שלא כמו בעלי עור רגיל, אנשים בעלי עור יבש צריכים לבשם את עורם בבישום חוזר. התזת בושם על מקומות רבים יותר יבטיחו שניחוח הבושם יישאר… לנשים, בישום בחלק הפנימי של החזייה יבטיח את הישארותו של הניחוח לזמן רב יותר וכן, בישום השיער מבטיח גם הוא שהניחוח יישאר לאורך זמן והיום ישנם בשמים מיוחדים לשיער שלא פוגעים בבריאותו.
 
שימוש בקרם גוף בניחוח לא דומיננטי או וזלין, ישמר טוב יותר את ריח הבושם על העור. שימוש בקרם גוף ודאודורנט תואמים לבושם, יעניקו לו ריח דומיננטי שנשאר זמן רב. לרוב הנשים יש בושם אחד לקיץ ובושם אחר לחורף, גברים לעומת זאת, מעדיפים להישאר נאמנים לבושם אחד בכל עונות השנה.
 
בישום חדרי המגורים בקיץ
גם בקיץ, בשל הישיבה במזגנים ובחדרים הסגורים, אנשים בוחרים להשתמש בבשמים לחדר. עדיף לבחור ניחוחות קלילים ומרעננים בניחוחות הדרים, פרחים או ניחוחות ים.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***