*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בושם חדש לגבר

יש גברים שאוהבים טיפוח, אופנה, שמעריכים טרנדים וחידושים. רבים מהם, עוקבים באופן תדיר אחר החידושים בתחומים אלו, וברגע שהם שומעים שמותג שהם אוהבים יוצא עם בושם חדש לגבר, הם יעשו הכול, בכדי להיות הראשונים בארץ (ולפחות בין הראשונים) אשר חונכים אותו. בשמים גבר מגיעים במגוון רחב של ניחוחות, כאשר שבעוד שגברים רבים שומרים נאמנות למותג מסוים או אפילו לבושם ספציפי, אחרים יותר פתוחים בנושא, וכשהם שומעים על בושים יוקרתי חדש, הם בדרך כלל ישמחו לנסות אותו, ואם הניחוח שלו אכן יענה על טעמם, הם גם ירכשו אותו, ויצרפו אותו למדף הבשמים המפואר שלהם.

המתנה המושלמת
כל מי שמחפש (או מחפשת) מתנה לגבר, ורוצה מחד ללכת על "בטוח" ומאידך להיות גם מקורי וייחודי, ימצא את עצמו תר אחרי אותם בשמים גבר, ותוך שהוא מתמקד בחיפוש אחר בושם חדש לגבר – אם הבושם יצא רק לאחרונה למדפים, דבר זה יעלה את הסיכויים שלמקבל המתנה, אין את הבושם הזה עדיין.

כמובן, שגם בשמים שהינם יותר "ותיקים" על המדף, יוכלו להוות כאידיאליים בתור מתנות לגברים – ההמלצה היחידה, היא לבדוק תחילה מהם הבשמים האהובים על אותו הגבר, להסיק בהתאם, לאיזה ניחוחות הוא נמשך, ולבחור בהתאמה את אותו בושם יוקרתי, אשר יהווה כאחת מאותן מתנות לגברים שבטוח ישאירו אותם מרוצים (גם אם לא תצרפו פתק החלפה).

עושים את הבחירה הנכונה
אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר בושם חדש לגבר, הן עבור עצמכם, והן כמתנה, אין ספק שאתם נמצאים בכתובת הנכונה. מותג הבשמים היוקרתי והייחודי של לורנזו וילורסי כולל מגוון רחב במיוחד של בשמים לגבר, בניחוחות גברים, מהסוג שגברים אוהבים שהם עליהם, ונשים אוהבת אותם על גברים אשר נמצאים לידם. אז כל שנותר לעשות עכשיו, זה או לסייר בחנות המקוונת של מותג הבשמים לורנזו וילורסי ולאתר מתוך ההיצע הרחב את הבושם המושלם לגבר, או להגיע לאחת מנקודות המכירה של המותג הנמצאות ברחבי הארץ, לנסות להתרשם מכמה שיותר ריחות של בשמים שונים, ולבחור בסופו של דבר את הבושם המושלם.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***