*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בחירת בושם לפי מזל אסטרולוגי

מזל טוב. יום הולדת בפתח בין אם זה יום ההולדת שלך ובין אם מדובר ביום הולדת של חברה תוכלי לבחור בושם שיתאים לך מבחינת המזל האסטרולוגי שלך. איזה בושם מתאים לבנות קשת ולמה הבחירה כל כך מורכבת לבנות מזל תאומים? הכול במאמר הבא.
 
בשמים לבנות מזל גדי
לבנות מזל גדי יתאימו בשמים שישקפו את אופיין המאופק ויש הנוטים לומר שבנות המזל הזה הן ביישניות לכן הן יבחרו בבשמים שאינם דומיננטיים מדיי ותובעים מהסובבים יותר מדיי תשומת לב. לתדמית המאופקת הם יבחרו בושם מאופק מחד ומאוד מוקפד מאידך וזאת כיוון שהן חייבות להיות בשליטה.
 
דלי – בנות מזל דלי היו מעדיפות לייצר את הבושם בעצמן רק תנו להם רכיבים וכמה דקות והן ירכיבו בושם נפלא. הן ניחנות ביצירתיות, בסקרנות וביכולת למידה ותסמכו עליהן שכשהן קונות בושם הן עשו תחקיר עומק לפני כן.
 
דגים - לבנות מזל דגים יש יכולת הזדהות מופלאה עם הסובבים. היצירתיות והאומנותיות שהן ניחנות בה, היכולות התיאטרליות שלהן, מאפשרות להן להיות מי שהן רוצות, מתי שהן רוצות, והדבר יתבטא גם בבחירת הבשמים שלהן ובמה שיבחרו לשדר באמצעותם. לכן אל תתפלאו אם תמצאו בארון של בת מזל דגים 365 בשמים שונים.
 
טלה - בנות מזל טלה ניחנות בחוש צדק מפותח ועוצמה. הן ממהרות לכעוס וממהרות להתפייס. הבשמים שהן יעדיפו, הם בשמים נועזים ומתובלים שידגישו שהשליטה בידיים שלהן והן כאן על מנת להציל את העולם.
 
שור - אם יש מישהי שאת יכולה לסמוך עליה, זו בת מזל שור. העקביות, העקשנות והנוכחות, נוסכת ביטחון ורוגע. לכן, גם הנטייה של בנות מזל שור הוא לבחור בושם אחד שישדר יציבות וביטחון ולהתמיד איתו. יחד עם  זאת, בנות שור אוהבות כל מה שקשור לפינוקים ולכן אם תוסיפו קרם גוף לבושם בניחוח משלים זה ישמח אותן.
 
תאומים - קניית בשמים לבת מזל תאומים היא בלתי אפשרית כיוון שהן תמיד חושבות בשניים ולרוב בטעמים סותרים מה שיוצר אצלן בלבול. לעומת זאת את יכולה להיות בטוחה שהבושם הכי חדשני כבר נמצא אצל בת מזל תאומים בארון והיא כבר יודעת בדיוק מה יהיה הבושם הלוהט של השנה.
 
סרטן - בנות מזל סרטן סנטימנטאליות, רגישות וקשורות מאוד לבית ולמשפחה ולכן אל תתפלאי אם בת מזל סרטן שומרת בארון את הבושם של אימא שלה. הבשמים שהן יעדיפו הן בשמים שאי אפשר שלא להתאהב בהן, בעיקר ברכיבים טבעיים כמו פרחי סיגליות והדרים.
 
אריה – לקנות בושם לבנות מזל אריה זו המשימה הפשוטה ביותר. בנות מזל אריה אוהבות בשמים דומיננטיים נועזים מתובלים ועדיף באריזה אדומה. לבנות מזל אריה יש כוח מנהיגות ויכולת הובלה מרשימה וגם הבושם שלהן בהחלט מוביל את כל הנוכחים בחדר באפם. מצד שני, תוכלי להיות בטוחה שבת מזל אריה כבר בחרה לעצמה את הבושם שישקף את אישיותה בצורה האידיאלית כיוון שכיאה למעמדה היא יודעת היטב מה מתאים ומה מחמיא לה.
בתולה – הבשמים של בנות מזל בתולה מסודרים בארון לפי צבעים וגודל. קניית בשמים לבנות מזל בתולה, זו משימה מסובכת גם משום שהיא כבר ביצעה רכישה מדויקת של בשמים לכל עונה ולכל מטרה שיבטאו את האישיות שלה וכן בשל יכולות הנתינה והמשקיענות הגדולה של בנות המזל הזה. אל תתפלאי אם היא תביא לך כמה בשמים שלדעתה יתאימו לך כיוון שבמתנות, הבתולה לא חוסכת.
 
מאזניים – אם תבקשו לקנות בושם במתנה לבנות המזל הזה סביר להניח שהתשובה תהיה: “ממש לא צריך”. בנות המזל נוטות יותר להתחשב בצורכי הזולת, הם משוועים להרמוניה ונמנעים מעימותים לכן אתם יכולים להיות בטוחים שבני מזל מאזניים יגידו לכם שהבושם שקניתם להם נפלא ובסוף עוד לשכנע אתכם שלכן הוא יתאים הרבה יותר שהרי אין לשכוח שלבנות המזל יכולות דיפלומטיות יוצאות מן הכלל.
 
עקרב – מכירים את האישה ההיא שכשהיא יוצאת מהמעלית הריח נשאר עוד הרבה אחריה? האישה הזו היא בת מזל עקרב. ניחוחות אקזוטיים סוערים ודינמיים הם בהחלט השטח של בנות מזל זה. לרוב הם יעדיפו בשמים שיבטאו את האסרטיביות שלהן, הצורך בשליטה, החושניות והטוטליות. אתם יכולים להיות בטוחים שבת מזל עקרב יודעת בדיוק מה הבושם שלה משדר ומתי, ואל תתפלאו אם היא מחזיקה בקבוק בושם או שניים במגירה במשרד למקרה שהיא תצטרך לשוב ולהפגין את נוכחותה המרשימה והכובשת.
 
קשת - בנות מזל קשת יעדיפו ניחוחות שיסמלו את הקשר שלהן לטבע הפתוח, לחופש ולהרפתקאות. הן יעדיפו בשמים בניחוחות טבעיים קלילים המזכירים טיול בשדה הפתוח או צלילה במי אוקיינוס כחולים וקרירים ובעיקר בשמים קלילים בניחוחות פרחים, טבע וחופש. בארון של הקשתיות תוכלו למצוא את הבשמים הכי טרנדיים מצד אחד, אך הם לא ייכנעו רק לאופנות. בנות מזל קשת לא יתפשרו ויבחרו בשמים שיבטאו את האופי המשוחרר והמיוחד שלהן בצורה הטובה ביותר.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***