*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בית לורנזו וילורסי

מאז נוסד “בית הבשמים” שלו – בשנת 1990 בארמון המשפחתי מהמאה ה-15 בפירנצה, לורנזו וילורסי התווה דרך מהפכנית בבישום אמנותי.
 הפילוסופיה ביסודה של החברה, אשר הובילה ליצירת הפרפומריה וקולקציות הבשמים, ניכרת בערכו העצמי של כל מרכיב בכל מוצר. מרכיבים וחומרים באיכות הטובה ביותר מטופלים בזהירות מרבית, על מנת ליצור מוצרים יוצאי דופן.
 
גבישי עופרת, בהט מוולטרה, שיש טרוורטין, שיש קררה לפיסול, עץ זית ועור מפירנצה, חומרים עטורי פרסים מסדנאות הדוכס הגדול לבית מדיצ’י: כל אלה נותנים כיום חיים חדשים לאמנות יקרת ערך זו.
 
בעקבות הסוחרים הטוסקניים של תקופת הרנסנס, בשמיו של לורנזו וילורסי מייצגים עולם שבו החומרים, הניחוחות והצבעים של טוסקנה נפגשים בהרמוניה עם התבלינים, התמציות וההשפעות מהמזרח.
 
חשובים במיוחד בין המרכיבים הם השמנים הארומטיים והתמציות יקרות הערך מכל העולם, המשלימים ומשביחים את המרכיבים הטוסקניים הטהורים הכוללים דפנה, זית, ברוש, ושורש האיריס היקר והנדיר.

 
כל היבטי הייצור עדיין מבוצעים באופן ידני, לפי שיטות מסורתיות הדורשות זמן, סבלנות ותשומת לב קפדנית לפרטים.
 
ה”פוטפורי”, ובמיוחד תערובת ה-Piper Nigrum המיוחדת, הוא דוגמה סמלית למקוריות ולאיכות המאפיינות את מוצרי “בית לורנזו וילורסי”. עצים בעלי ארומה עזה, גרגירי פלפל חריפים, אגוז מוסקט, קטורת, ניחוחות אבודים, מעורבבים באלכימיית ריחות מיוחדת ונפלאה.
 
הבשמים של לורנזו וילורסי נולדו מתוך ניסיונו הרב של המייסד ביצירת ניחוחות אישיים, פעילות שעדיין נעשית בהצלחה הולכת וגוברת.
הניחוחות של לורנזו וילורסי סותרים את העקרונות הקלוקלים של הבישום הקונבנציונלי ונמנעים לחלוטין מאותה נישה מסחרית, המאוכלסת על ידי מוצרי ייצור המוני.
רמיזות מימי קדם והשפעות מארצות רחוקות מבדילות את הניחוחות של לורנזו וילורסי, שייחודיותם זיכתה את החברה בבסיס לקוחות בינלאומי נאמן, אנין טעם ותובעני.
ניחוחות המרמזים על עולמות עצמאיים, חופשיים מכל גבולות; ניחוחות המעוררים או יוצרים רגשות, מקומות, תמונות, או אשר עשויים אפילו להוביל למקום של מחוזות רגש חדשים.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***