*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים בהזמנה אישית

הסטודיו ברחוב “ויאה דה ברדי”, המשקיף על פירנצה, הוא המקום שבו לורנזו וילורסי יוצר בשמים אישיים, בעודו מוקף בניחוחות תבלינים שמזכירים מקומות רחוקים, ובמאות בקבוקים קטנים המכילים תמציות ייחודיות.
 
כל בושם אישי הינו תוצאה של דו שיח בין לורנזו לבין הלקוח. רצונות, מילים ורגשות מעובדים יחדיו והופכים לבושם. לורנזו הוא בעל יכולות אינטלקטואליות וטכניות כה מפותחות, אשר מאפשרות לו לתרגם “תמצית” של שאיפה, חלום או הרפתקה – למוצר רוחני.
 
“בושם”, אומר לורנזו, “אמור לספק זכות מיוחדת לחדור לתמצית האישית שלך. רמז למחשבות הכי פנימיות שלך ולמסעות הנפש; זאת דלת שיכולה להישאר נעולה, או יכולה להיות פתוחה לגמרי, המובילה להזדמנויות, משחקים ופיתויים”.
 
הבשמים שיוצר האומן לורנזו וילורסי הינם בשמים ייחודיים עד כדי כך שלפעמים הם אינם ניתנים לשחזור. אך לורנזו מספק שירות מיוחד זה רק למתי מעט ברי מזל, הנהנים מהזכות להתהדר ביצירות המופת שלו. בשמים אלה הוגדרו כ”בשמים שיכולים לשרטט את היקום המיוחד ללא גבולות”; “בשמים שיכולים לעורר או ליצור רגשות, מקומות או דמויות או אפילו להוביל למימד רגשי חדש”.
 
מכובדים רבים וחשובים הגיעו עד פתח ביתו של לורנזו וילורסי: פוליטיקאים, נסיכות ערביות, שחקנים, כוכבי רוק, במאי סרטים, סופרים, ובנוסף, גם אנשים מן השורה שרצו לראות את חלומם קורם עור וגידים ומתגשם בזכות כישרונו של הבשם מפירנצה.
 
הקריירה של לורנזו כיוצר בשמים התחילה עם בשמים אישיים, שהביאו לו תהילה מיידית בארצו בפרט ובעולם בכלל. התשוקה של לורנזו לבשמים, נולדה בעקבות חופשת לימודים בקהיר. באותה עת הוא נחשף לאלמנטים של יוקרה ומסתורין סביב הבושם ועיניו נפתחו לעולם מרתק של תמציות וריחות. אלה בישרו את תחילתה של קריירה מפוארת בתחום אומנות הבישום.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***