*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים ואהבה ממבט ראשון

האם יש דבר כזה אהבה ממבט ראשון ? האם אנחנו יכולים להשפיע על תת מודע של האחר ולשדר לו מסר כרצוננו ? ומה באמת עושות האיילות בלילות… ? הכול במאמר הבא.
 
בשמים ליצירת רושם ראשוני
נשאלת השאלה, מה כוחו של חוש הריח שלנו, על חוש השיפוט שלנו ? מסתבר שיש לחוש הריח כוח עצום ובעקבותיו, אנחנו נדחים מאדם מסוים או נמשכים אליו. השאלה היא, האם מראש ניתן ליצור רושם ראשוני כרצוננו על מישהו ? ולהגיע כך אל התת מודע שלו, על מנת שיחוש אלינו רגשות חיוביים ? התשובה אינה חד משמעית אבל בטוח שווה לנסות…
 
בשמים שגורמים להתאהב
ראשית, נבהיר שאין הכוונה דווקא לבשמים ליצירת אהבה רומנטית, אלא מדובר גם בבשמים ליצירת קשרים אחרים: עסקיים, חברתיים וכן הלאה. בנוסף, חשוב להבהיר, שאהבה אינה מדע מדויק ולכן, קשה לומר מהם רכיבי הבושם המדויקים שיגרמו לאדם זה או אחר לרצות בקרבתנו?   הסוד טמון דווקא בלגלות למה האדם האחר שואף, כלומר, אם את בדרך לראיון עבודה והבוס העתידי שלך מחפש אישה אסרטיבית חזקה ודומיננטית לתפקיד, ייתכן ששימוש בבשמים חזקים מתובלים ודינמיים ישרתו אותך היטב. לעומת זאת, אם את רוצה להרשים בן זוג, תמיד תוכלי להשתמש בניחוחות פנטזיה רומנטיים, לחברת לורנזו וילורסי יש קו שלם של בשמים בניחוחות פנטזיה, שיגרמו לאנשים לסובב אחריך את הראש.
 
בשמים שגורמים להישאר
לבשמים יש גם שימוש נפלא בהארת החדר ובשדרוג האווירה בתוכו, וכך באמצעות נרות בניחוחות בשמים נעימים או תמציות ריח תוכלי ליצור חדר שאיש לא ירצה לעזוב… סוד נוסף הוא היכן את מזליפה את הבושם ? הזלפת בשמים מיוחדים לשיער, מבטיחה שהניחוח הקסום יישאר, שהחומר לא יזיק לשיער ולרוב, שהריח יישאר גם אחרי מספר חפיפות… ומה יותר רומנטי מניחוח אביב בשמים ופנטזיה בשיער?

 
בשמים לאווירה חושנית
אין כמו האינסטינקט החייתי! בעלי חיים נדחים ונמשכים זה לזה באמצעות חוש הריח. גם המפרסמים יודעים זאת ולכן מבטיחים בשמים שיעניקו ניחוח חושני ויבעירו תשוקה בין בני הזוג. האמת היא, שאכן בשמים מסוימים מכילים חומרים שפועלים על המוח שלנו. לרוב, הניחוחות הם יסמין לבנדר ופטצ’ולי וכמובן המוסק המפורסם, המופק מבלוטות של איל המוסק, שבנוסף לניחוח מעורר האהבה והתשוקה שלו, הוא שימש בעת העתיקה גם לריפוי כאבי ראש וטיפול בבעיות דם. יש המספרים, שהוא מסייע בשמירה על מעיין הנעורים הנצחי ומי מאיתנו לא רוצה להיות מאוהב וצעיר לנצח ?
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***