*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים וילדים

תמיד אומרים שכל דור הוא תיקון של הדור הקודם ושהדור שיבוא אחריו יהיה אפילו מתוחכם יותר, חכם יותר, מהיר תפיסה ועוד…. הסברה הזו מתבררת כנכונה וכל דור ודור שנולד חכם הרבה יותר, גבוה יותר, חזק יותר ומהיר תפיסה יותר… הילדים של היום כבר בגיל שלוש חכמים כל כך, עד שההורים מרגישים שמהר מאוד לא יהיה מה ללמד אותם. הילדים היום לומדים את כל המידע הנחוץ להם מהמחשב. אם יש דבר מה שאינם יודעים או מבינים המחשב הינו מייצג החוכמה היום ואולי בעתיד יהיה גם מייצג התודעה, מי יודע?! הספרים הפכו להיות ספרים ליופי, אמנם לא צריך יותר מדי להתרגש, יש עדיין ילדים רבים שאוהבים לקרוא ולדמיין בעצמם איך כל הדמויות נראות ונשמעות ואפילו שואלים את הוריהם שאלות שאינם יודעים… סף המודעות שלהם עלה ושאלותיהם הינם פעמים רבות פילוסופיות על החיים, העולם ועל עצמם.
 
מודעות של ילדים
 
בעשור האחרון מודעות הילדים לעצמם ולסביבה גברה מאוד, ילדות בנות ארבע משוות את עצמן לילדות אחרות, לאיזה בגדים יש להן, בשמים, באיזה צבע בגד הריקוד שלהן, האם שיער מתולתל זה יפה, או שמא שיער חלק הוא סמל היופי. ילדים רבים רוצים להיראות כמו כוכבי טלוויזיה, שמוצגים על מסך הטלוויזיה הביתי שלהם באופן יומיומי. הפרסומות הרבות בטלוויזיה משפיעות גם כן על טעמם ועל רצונם להידמות לילד בפרסומת או להיות במקום הילד בפרסומת… משום רף מודעות גבוה זה ילדים רוצים גם להריח טוב, כמו הוריהם המזליפים בשמים ומורחים על עצמם חומרים והילדים מריחים זאת באופן קבוע, הילדות רוצות להתאפר כמו אמא שלהן, אם אפשר כל יום, אבל אם חייבים אז רק באירועים מיוחדים ובפורים.
 
בושם לילדים
בעבר לא היה מושג כזה, בושם היה שייך לעולם המבוגרים ולא היה תחום השייך לעולם הילדים, אך משום שהילדים שלנו התפתחו ונעשו בוגרים ומבינים יותר בגיל מוקדם מאוד, בשמים הפכו להיות גם חלק מעולם הילדים. ילדים רבים מבקשים זאת כמתנה ליום ההולדת ורבים מביאים בושם כמתנה לילדים. נפתח תחום חדש וגדול בחברות הבשמים והבשמים המיוצרים לילדים הינם עדינים ומתקתקים, כמו הילדים עצמם. כמובן שגם בתחום בשמי הילדים יש תחרות בין חברות והתווית אכן קובעת. כאשר ילדה בת שלוש מקבלת בושם שקרוי בשם דמות שהיא אוהבת ופוגשת בה על מסך הטלוויזיה באופן קבוע ויומיומי, שמחת הילדה גדולה עד מאוד וכמובן גם שמחת ההורים לראות את ילדתם מאושרת. בשמים היום הם כמעט לכל הגילאים ולכל האנשים, הם מעניקים אושר רב, ניחוחות מופלאים ושמחת חיים.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***