*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים חדשים לגבר

כאשר חושבים על אופנה בדרך כלל חושבים על בגדים או נעליים- אך גם בשמים הם חלק בלתי נפרד מכל עולם האופנה. לבשמים יש חלק מאוד חשוב, כיוון שהם עשויים להשפיע רבות על הרושם שאנו יוצרים על אנשים סביבנו ועל מה שאנו משדרים עליהם. לכן, חשוב מאוד להשקיע בבושם שגם יתאים לכם ולניחוח הגוף הטבעי שלכם, גם יתאים לצו האופנה וישדר תחושה יוקרתית ומודרנית.

לא לנשים בלבד
פעם עולם הבישום היה בעיקר נחלתן של הנשים, וגברים היו מסתפקים בדאורדאורנט או באפטר - שייב. אך כיום עלתה המודעות לטיפוח בקרב גברים, וישנם הרבה מאוד גברים שמשתמשים בבושם בכל הזדמנות- גם באירועים וגם בחיי היום-יום. עקב כך, יצאו הרבה מאוד בשמים חדשים לגבר אשר מתאימים לאופנה העכשיווית ויוכלו לגרום לכם להריח הכי טוב שיש. הבשמים מתאימים לעונה מסויימת, ולעיתים לחלק ספציפי של היום- התאימו את הבושם לסיטואציה ותוכלו להנות מהניחוח המושלם לכל זמן בחיים.

בשמים חדשים לגבר לצד קלאסיקות
בכל שנה יוצאים הרבה מאוד סוגים של בשמים חדשים לגבר אשר מתאימים לעונה. כמובן שלא חייבים לרכוש דווקא את הבשמים החדשים, ותמיד ניתן להנות מניחוח קלאסי ואהוב של בושם שאתם מכירים כבר. אולם גם אם יש לכם בושם קבוע בו אתם משתמשים כבר שנים, שווה לכם לנסות את ניחוחם של הבשמים החדשים, אשר יצאו בעונת החורף של שנת 2014.

בין הסוגים החדשים שיצאו השנה ניתן למצוא את בושם אברקומבי, שנחשב למושך נשים ולכן הפך לפופולרי מאוד בארץ ובעולם. בושם נוסף שיצא העונה הוא L'HOMME LIBRE , בושם בניחוח מעט מעקצץ אשר יוכל להדגיש את הגבריות שלכם.

בחירת הבושם המושלם
לפני שאתם בוחרים איזה בושם לקנות השנה, כדאי שתבצעו סקר שוק נרחב. סקר שוק יסייע לכם גם למצוא את הניחוח המושלם (כמובן שאת הבושם תצטרכו לנסות על הגוף שלכם), וגם למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר. בשמים באופן כללי אינם עסק זול, אולם ניתן בדרך כלל למצוא עסקה זולה יותר מזו שמצאתם על ידי חיפוש במספר מקומות.


 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***