*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לאישה/בושם לאישה

משחר הזמנים, נשים אהבו לטפח את עצמן ואת גופן. כל פיתוח חדש וגילוי חדשני התקבל בזרועות פתוחות ובשמחה רבה על ידי המין הנשי. אין מוצר של טיפוח אישי אותו נשים לא ניסו, מקרם פנים, קרם ידיים, קרם גוף, קרם להורדת איפור, קרם לרגליים, בשמים לפי עונות השנה, בושם לאישה מיוחד לבוקר ובושם מיוחד לערב, בעוד שאותם בשמים של הבוקר הינו קליל ופירותי ואילו הבושם של הערב כבד יותר ובוגר.
 
הנשים הולכות לספר, כמעט כל שבועיים ויש כאלה שהולכות אליו פעם בשבוע, לקצר קצוות, לעשות פן, לחדש את הצבע ועוד… בעבר הנשים היו הולכות גם לקוסמטיקאית פעם בשבועיים, אך כיום הקוסמטיקאית נמצאת בדרך כלל אצל מעצב השיער, כך שזוכים בשתי ציפורים בביקור אחד.
 
בושם – מה מיוחד בו?
 
בבחירת בושם לאישה יש הצהרה, האם אני בצד המפתה, האם אני מותירה רושם, האם אני נעימה לסביבה?! קיימים סוגי בשמים רבים, כאשר לכל אחד יש חטיבה משלו. יש בשמים לאישה שיצרו אותם במיוחד על מנת לפתות ובשמים שריחם מאוד מרשים, רק על מנת להצהיר שאת במקום, בלי הזמנה פתוחה.
 
יש בשמים לאישה מתוקים קלילים שיצרו במיוחד לילדות. קו בשמים לילדים יצא רק בשנים האחרונות, משום שהעולם הינו עולם שסובב סביב התקשורת – הטלוויזיה, המחשב, הדי.וי.די והילדים צופים ומודעים לכל. חברות בשמים הבינו שיש להן אוצר גדול והחלו לייצר גם לילדים, מה שתפס תאוצה ופופולאריות מהר מאוד. נשים אוהבות להחליף צורה, כמו שחקן שמחליף דמויות, פעם להיות האישה הסקסית, פעם להיות האישה השמרנית ופעם להיות הילדותית. לכל אישה יש בביתה בד”כ יותר מבקבוקון בושם אחד.

בושם – איך להישאר מיוחדת
מבחר בשמים בתעשייה הינו גדול ומגוון, מה שיכול מצד אחד להועיל, משום שכך את יכולה להישאר ייחודית, לבחור בושם שלא רבות משתמשות בו, מפאת הגיוון הרב, ומצד שני להתבלבל מכמות הריחות, הצורות והצבעים. לכן תמיד הישארי נאמנה לעצמך ולא לצו האופנה, אל תיקני בושם משום שהוא אופנתי ומוכר, אלא קני בושם שאת אוהבת, שגורם לך להרגיש הכי טוב עם עצמך, גם אם אף אחד מלבדך, לא מכיר אותו. אם עליך הוא מריח הכי טוב שאפשר ואת אפילו מקבלת מחמאות תדבקי בו – זה הבושם שלך.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***