*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לאישה מומלצים

כיצד בוחרים בשמים לאישה מומלצים
לרוב, נשים מעדיפות לרכוש בשמים איכותיים של חברות מוכרות ובעלות מוניטין. חוץ מבחירת לפי הטעם האישי, ישנם פרמטרים נוספים שלפיהם מומלץ לבחור בשמים.
 
מדוע כדאי לרכוש בשמים לאישה מומלצים
התחום של בשמים לנשים הוא תחום עשיר ומגוון. אפשר לרכוש בשמים אישה עדינים או עזים, בניחוחות המזכירים פירות, פרחים וכו'. ניתן למצוא בשמים לאישה מומלצים לשימוש בבוקר או לערב. לשעות היום ולמקום העבודה, רצוי לבחור בשמים אישה רכים יותר, לא עזים, בעלי נוכחות נעימה. מומלץ לא לבחור בבשמים שמשתלטים על הסביבה, אלא בבשמים שזורמים עם האישה והסביבה.

עם השנים ההעדפה של נשים לגבי הבושם שהן משתמשות עשויה להשתנות. עם זאת נשים נוהגות לבחור בבושם מסוים ואינן מחליפות אותו במשך שנים.

רוב השוק של הבשמים מכוון לנשים, למרות שעם השנים נוצרו גם בשמים גבר, אבל בהשוואה למבחר העצום של בשמים לנשים, בשמים גבר נמצאים הרחק מאחור, אם לא באיכות הבשמים, בטח שבמגוון המועט לבחירה.

בנקודות המכירה ובאתר של חברת לורנזו וילורסי ניתן למצוא בשמים לנשים ולגברים המחפשים בשמים איכותיים.

רצוי לבחור בשמים לפי פרמטרים שונים
נהוג לבחור בשמים לאשה, לא רק לפי הריח, אלא גם לפי ההתאמה לגיל, לסוג העור, וגם לפי הייעוד של הבושם. על המדפים בתמרוקיות השונות ניתן  למצוא סוגים שונים של בשמים לאשה. אפשר למצוא בשמים לאישה מומלצים לשימוש באירועים מיוחדים, לרוב אירועים המתרחשים בערב. בשמים שמומלצים לשימוש בערב, הינם חריפים וחמצמצים יותר מבשמים שנהוג להשתמש בבוקר.

כשמגיעים למקום העבודה, במשרד, בבית הספר או לפגישות עבודה, מומלץ להשתמש בבושם מתקתק שאינו "משתלט" על האווירה.

בשמים מתוקים נעימים יותר על הגוף לאורך שעות ארוכות. במיוחד במזג האוויר החם והלח בישראל, כשעוברים מחדר ממוזג וקריר למזג אוויר חם ולח ברחוב, מומלץ להשתמש בבושם שיפיץ ריח נעים ומתוק, ולא בבושם חמצמץ שעלול ליצור תגובה לא נעימה לאחר שעות ארוכות על הגוף.
 
חברת לורנזו וילורסי מייצרת ומשווקת בשמים לנשים איכותיים לגברים ולנשים. החברה משווקת את מוצריה בנקודות מכירה שונות ברחבי הארץ, כשגם ניתן לרכוש ממוצריה באתר האינטרנט של החברה. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***