*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לגברים

הנוכחות שלהם מורגשת מאד וקשה להתעלם מהם. הבשמים, המיועדים לגברים, הם בשמים חזקים בדרך כלל, עם ניחוחות משכרים. בשמים לגברים מוצעים כיום בחנויות השונות וחלקם נחשבים למובילים ובין הנמכרים ביותר. הם יכולים להתאים לבחורים צעירים, וגם לגברים מבוגרים יותר. הם יכולים להתאים לשעות היום, וגם לשעות הערב כשיוצאים לאירוע מיוחד. האפשרויות הן רבות, וכל אחד יכול לבחור בזו, המתאימה לו ביותר.

מה מאפיין את הבשמים האלה
בשמים לגברים מאופיינים בניחוחות חזקים יותר, מאלה המאפיינים את הבשמים המיועדים לנשים. הם מורגשים מאד וניתן גם להריח אותם מרחוק. הם פחות מתקתקים בניחוחות שלהם, ויותר כבדים בנוכחותם. הם מתאימים לגברים בטווח גילאים רחב וגם לכל סגנון. בעוד שבעבר היה מגוון מצומצם של בשמים לגברים, הרי שבשנים האחרונות חל מהפך, ואפשר למצוא שפע של בשמים שונים, המיועדים כולם לגברים. חלקם בעלי ניחוחות קלאסיים מאד וגם כאלה, המלווים אותנו כבר לא מעט שנים, ואחרים חדשניים יותר ומפתיעים. ממש לאחרונה הצטרפו לרשימה גם הבשמים המזכירים במעט את הבשמים הנשיים, עם ניחוחות מעט יותר עדינים ופרחוניים, כפי שקיים בבשמים המיועדים לנשים.

חשיבות התאמתו של הבושם
כדי ליהנות מהניחוח המתאים של הבושם, חשוב גם לבחור אותו נכון. מי שמחפש בשמים לגברים, חשוב שיתייחס לפרמטרים כמו, העונה שבשנה, השעות ביום שבהן מעוניינים להשתמש בבושם וגם הסגנון האישי. לא כל בושם מתאים לכל אחד ולא כל בושם מתאים לכל עונה. לתקופת הקיץ, כדאי לחפש בושם לגבר שהוא רענן וקליל יותר. בושם כזה יתאים גם לגבר שנמצא בפעילות רבה מחוץ לבית. לחורף, אפשר לבחור בבושם בעל ניחוח כבד ומורגש יותר, בושם שיכול להתאים גם לשעות הערב ולאירועים מיוחדים, שחשוב לעשות בהם רושם רב.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***