*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לגבר

בעידן בו אנחנו חיים, כשהתדמית הפכה להיות מרכז חיינו והמראה החיצוני שלנו משפיע על הבחירות שלנו, נשים כבר אינן היחידות המקפידות על טיפוח הגוף שלהן. בשנים האחרונות החלו יותר ויותר גברים לשים לב למראה שלהם והחלו מטפחים אותו. בתחילה עיצוב השיער היה האלמנט המרכזי שהגבר החל לשים לב אליו, לאחר מכן אלה היו הבגדים ולאט, לאט החלו גם התמרוקים להיות חלק ממלתחתו של הגבר, כמו קרמים למיניהם ומיני בשמים לגבר.
 
בושם והגבר במאה ה-21
במאה הקודמת מעט מאוד גברים היו עסוקים בטיפוח עצמם. בדרך כלל הגברים היו מתבדחים על חשבונן של הנשים, כמה זמן הן עומדות מול המראה, זמן בחירת הבגדים שתלבשנה, האיפור המוקפד באופן יומיומי וההליכה לקוסמטיקאית כל שבועיים, למרות שהגברים נהנו מזה לא מעט. העולם היום הינו עולם תקשורתי, אנחנו חיים בעידן טכנולוגי מתקדם, שבו התדמית ועטיפת המוצר חשובה לעיתים מהתוכן. גברים התחילו להבין שכיום לא מספיק להתאים לעבודה מסוימת, מבחינת הכישורים בלבד, אלא הם צריכים גם מראה מסוים שיעזור להם להתקבל לעבודה. אם זו עבודה עם קהל, המראה החיצוני צריך להיות נעים למסתכל והתקשורת הבינאישית צריכה להיות טובה ויעילה. במקצועות הבמה, המראה החיצוני חשוב עוד יותר וכמו שנראה היום הדוגמנים והדוגמניות הם אלה השולטים במקצועות אלה.
 
בשמים לגבר וריחות גוף
קיימים הבדלים מהותיים בין גברים לנשים, בוודאי כאשר באים ליצור בושם המיוחד לגברים או נשים. הגוף הגברי והגוף הנשי בנויים בצורה פיסיולוגית שונה ולכן בחירת הריחות ומרכיבי הבושם צריכים להיות שונים ומותאמים כל אחד למינו. לדוגמא, גברים בדרך כלל מזיעים הרבה יותר מנשים, דבר המשנה את ריח גופם ולכן הבושם צריך להיות מותאם למבנה הפיסיולוגי הזה וכו’…
 
בחירת בושם
גברים הרבה פעמים, מעדיפים לתת למי שחולקת איתם את חייהם לבחור להם בשמים לגבר ובגדים. בגדים אינה מהווה בעיה גדולה, אלא אם כן האישה אינה מכירה את הסגנון הנכון ביותר עבור החבר שלה או בעלה, אולם בדרך כלל נשים יודעות לזהות נכון מה יתאים לבן זוגן ויתאימו לו בגדים שיחמיאו לו. בושם הינו מוצר שצריך לבדוק אותו באופן יחידני על אותו אדם, באם הבושם מתאים לריח הגוף של אותו אדם, או שמא השילוב בין ריח הגוף שלו לריח בושם יוצר ריח לא נעים. לכן, חשוב לגברים ללכת בעצמם לבחור בושם ולנסותו על עורם וכמובן לראות אם בת זוגן אוהבת ונהנית מהריח, משום שזה מרכיב לא פחות חשוב ביחסים ומבחן טוב לדעת אם אותו בושם ירשים גם אחרים. (את כמובן מוזמנת להיות רומנטית וספונטנית ולהפתיע את בן זוגך בבקבוקון בושם מדי פעם… זה בכל זאת לא כמו לקנות בית).
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***