*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לחופשה בחו”ל

החופש הגדול בשיאו ואיתו החופשה הארוכה שיכולה לכלול חופשה משפחתית בחו”ל או נופש קצר בארץ. כולנו מיומנים כבר בנושא האריזות אך שאלת השאלות היא איך אורזים בשמים, האם לקחת את כולו, האם לבחור באריזות קטנות או לקנות במטוס?
 
איך לארוז בשמים
אף אחת לא רוצה לוותר על בושם בחופשה. הניחוח שלנו הולך איתנו לכל מקום. שאלת השאלות היא איך לארוז את הבושם. חבילה גדולה – כבדה, תופסת מקום וגם עלולה להישבר, אריזת בושם קטנה אולי לא תספיק ואיננה בנמצא. הבחירה בידיכם.
 
אם אין לכם דרך להעביר בשמים לאריזה קטנה, פשוט קחו בקבוק בושם שתכולתו תספיק לכם לחופשה, נניח כרבע אריזה. יחד עם זאת, בכל פארם ניתן לקנות אריזות קטנות ומיכלים קטנים שאליהם ניתן להעביר בושם והפתרון הפשוט ביותר הוא לקחת דוגמיות של בושם, כלומר, לבחור בקבוקי בושם מיני. היתרון הגדול בשיטה זו היא שתוכלו לקחת כמה דוגמיות בשמים ולהריח באופן שונה ונפלא בכל אחד מימי החופשה.
 
בשל שבריריותו של בקבוק בושם, יש להניח אותו במקום מוגן. העדיפו להניח בקבוקי בשמים עטופים ומרופדים בתוך תיק כלי הרחצה ואותו הניחו מרופד בין הבגדים במזוודה. זכרו שכשאתם פותחים את התיק שעטפתם וריפדתם בו בשמים, הזהרו על מנת שלא יישמט לקרקע עם פתיחת התיק.
 
אם באמתחתכם בושם יקר ויש באפשרותכם לקחת בושם זה בתיק העלייה למטוס, העדיפו אפשרות זו כיוון שכך תהיו בשליטה על מיקומו ותוכלו לשמור עליו מפני זעזועים ושבירה וכן מפני אובדן במטען.

לקנות בושם בשדה התעופה, במטוס או בחנות יוקרה
בעבר, נסיעה לחו”ל נקשרה עם קניית בשמים כמתנה לדודה, סבתא, אמא, אבא והחברה הכי טובה של גיסתך. המציאות של היום קצת אחרת. ראשית מפני שטיסה לחו”ל כבר איננה רחוקה מהישג יד וגיסתך כבר יכולה לטוס בעצמה, ושנית מפני שלכל רכישה בכל מקום יש את היתרונות והחסרונות שלה. יש הטוענים שבמטוסים ישנם בשמים שעולים פחות מחמישים דולר. ייתכן, ויחד עם זאת, אין לדעת אודות המבחר.
 
יש הטוענים כי רשתות השיווק השוו מחירים ורף והוזילו מחירי בשמים בדיוטי פרי שזו עובדה שבהחלט שווה בדיקה למי שמחפש בשמים זולים. מומלץ לערוך בדיקה מדוקדקת שתניב לכם את ההחלטה הראויה ביותר בכל הנוגע לרכישת. מי שמחפש בשמים זולים ימצא בהרבה מקומות אך בשמים איכותיים ויוקרתיים, כמו בשמים של לורנזו וילורסי לדוגמא, לא ימצא אותם בדיוטי פרי או ברשתות השיווק וגם לא במבצעי סוף עונה ומבצעים לחגים.איכות ויוקרה עולים כסף. אך בסופו של דבר משתלמים לכל הדעות! בשמים יוקרתיים תמצאו אצל היבואן או בנקודות מכירה מורשות, חנויות בוטיק וכד’. איכות תמצאו רק במקומות איכותיים…
 
בכל מקרה, חופשה מהנה!
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***