*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לחורף

חורף הוא הזדמנות נפלאה לרכוש בושם חדש. בשמים לחורף מוצעים כיום בשלל של ניחוחות מפתיעים שקשה להתעלם מהם והם מתאימים הן לנשים והן לגברים. הבשמים של החורף מוצעים בחנויות השונות ובטווח רחב של מחירים, ובניגוד לעבר, הם יכולים לשמש את כל הגילאים. שלא כמו הבשמים לחודשים החמים, הבשמים של החורף מורגשים ודומיננטיים יותר ולעיתים גם יהיו מתקתקים.

מה מאפיין אותם
מי שמחפש בשמים לחורף עשוי להתבלבל מעט. המגוון הוא עצום והבחירה לא קלה. בשמים לחורף הם בשמים כבדים יותר, מורגשים יותר וגם חמימים יותר בניחוחות שלהם. אחוזי האלכוהול שבהם נחשבים לגבוהים יותר והם עומדים על למעלה מעשרה אחוז, שלא כמו בבשמים של הקיץ, שבהם אחוזי האלכוהול נמוכים בהרבה. מכיוון שתנאי מזג האוויר מאפשרים זאת ומכיוון שפחות מזיעים במהלך החורף, אפשר לבחור בשמים עוצמתיים יותר, בשמים שניתן להרגיש מרחוק וגם חושניים יותר. הבשמים של החורף נשארים על העור הרבה יותר זמן וחשוב לבחור אותם נכון. הם בדרך כלל יהיו עם ניחוחות של מוסק, קינמון וגם וניל. ניחוחות שהם מתוקים ומורגשים.

רגע לפני שבוחרים את הבושם
אז, רגע לפני שבוחרים את הבושם, כדאי לבדוק בחנות אילו בשמים מיועדים לחורף ולהשוות בין ארבע לחמישה בשמים שונים. מומלץ לבחון היטב את הניחוח המאפיין כל אחד מהם ואת המרכיבים שלו. אם מעוניינים לבחור בבושם לאירוע מיוחד או לשעות הערב, כדאי להקפיד שזה יהיה בושם מורגש וחזק יותר. אם, לעומת זאת רוצים בושם לשעות היום, כדאי לבחור בבושם קליל יותר. מומלץ להשקיע בכך זמן ולא למהר לבחור את הבושם לחורף. כדאי להקדיש לכך יום או כמה שעות ולבחון היטב את האפשרויות המוצעות בחנויות. כל זאת, כדי ליהנות, בסופו של דבר, מהבושם המוצלח והמתאים ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***