*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לפעילויות ולאירועים שונים

כשם שאנו מתאימים כל בגד, תכשיט או תיק לאירועים ולפעילויות שונות, כך גם ראוי שנתאים ריח בושם שאנו עוטים על עצמנו באמצעות בחירת בושם נכון. לניחוח בשמים יש את הכוח והיכולת להשפיע על יחסנו הבין אישיים בתחומים שונים, וכן על תחושתנו האישית לגבי עצמנו. בשמים שונים מיועדים למטרות שונות. בושם אשר ישמש אותנו בהצלחה לפגישה רומנטית לא בהכרח מתאים לעבודה או לפגישה עסקית עם סוכן ביטוח סיעודי , או עם רואה חשבון. במאמר זה מובאות דוגמאות לשימושים נכונים של סוגי בושם שונים בהתאם לפעילויות השונות המלוות אותנו במהלך חיינו, וכיצד ניחוח בושם פעוט מסוגל להשפיע כה רבות.
 
בושם לפגישה עסקית
בפגישה עסקית חשוב לשדר אסרטיביות, כוח עוצמה, אחריות וחוכמה. כמובן שיש להשתמש באסטרטגיות מילוליות מרשימות ולהתלבש בהתאם לפגישה. אולם דבר לא פחות חשוב הוא הריח שאנו מדיפים. הריח מסוגל לשדר תכונות רבות, אף כי לא תמיד במודע. הניחוח הנעים והאסתטי שמאפיין את הבושם מסוגל גם לשדר תכונות חשובות כמו אסרטיביות, אינטליגנציה ועוד. ראוי לומר שהבושם היא התוספת הקטנה שעושה את ההבדל הגדול.
אז לאחר שהתכוננו היטב לפגישה החשובה, שיננו טקטיקות מכירתיות, התאמנו על לחיצת יד נאותה ובחרנו את הבגד הנכון, נשאר פריט אחד קטן אך בעל חשיבות רבה למסר שברצוננו להעביר- בחירת בושם מתאים.
 
אילו בשמים מתאימים לפגישות עסקיות?
בשמים אוריינטליים (בעלי אחוז אלכוהול גבוה) שהינם בשמים כבדים, דומיננטיים מתובלים ומתוקים מתאימים ביותר לפגישות עסקיות שכן הם משדרים את התכונות הנחוצות. בשמים אלה מתאימים גם לעונת החורף, לפגישות רומנטיות ולבילויים ליליים. בתוך קטגוריה זו נכללים בשמים כבדים יותר או כבדים פחות, כאשר גוון הבושם הוא זה שמעיד על רמת הדומיננטיות של ניחוח הבושם. ככל שגוון הבושם יותר כהה, מדובר בבושם כבד ודומיננטי יותר.
 
בושם לפעילות ספורטיבית
פעילות גופנית, מעבר להיותה בריאה וחיונית מאד לגוף ולנפש, גורמת להפרשת זיעה מואצת. בעת מגע עם האוויר מתמלאת הזיעה בחיידקים הגורמים לה להדיף ריח לא נעים. בושם לא נכון לפני פעילות גופנית עשויה לגרום לשילוב ניחוחות קטלני ואף להדגיש יותר את ריח הזיעה. אין זה אומר שאסור להזליף בושם לפני הפעילות הגופנית, אבל צריך לדעת כיצד ובאלו בשמים, בכדי להשיג את התוצאה הרצויה ולמנוע אי נעימויות .
 
אילו בשמים מתאימים לפעילות ספורטיבית?
בעת הפעילות הגופנית משתנה רמת חומציות העור ובעקבות הזיעה המופרשת מהגוף משתנה גם ניחוח הבושם. על כן לא רצוי להתבשם בבשמים מאוד כבדים ומתובלים וכן לא בבשמים חמוצים. בשמים מומלצים הינם: בשמים עם אחוז אלכוהול נמוך, קלים ורעננים כגון בשמים עציים מסוגים שונים.
הרעיון שעומד מאחורי זה הוא שניחוח בושם יתערבב בהרמוניה עם ריח הגוף הטבעי. בהתאם לכך עדיף להתבשם בבושם או דה טואלט, שהוא בושם בעל אחוז אלכוהול נמוך, ולא בפרפיום. כמו כן הזלפת בושם לפני הפעילות הגופנית רצוי שתהיה מתונה ובכמויות קטנות.
 
בושם לפגישה רומנטית
כל אחת ואחד מאיתנו, אשר נמצא לפני פגישה רומנטית מתמלא תקוות, משאלות, רצון למצוא חן, להראות טוב וכמובן להריח טוב. לניחוח בשמים שאנו מדיפים השפעה ועוצמה רבה בעיקר בהקשר של יחסים רומנטיים ומשיכה בין המינים. חשיבות הריח כמעורר חשק מיני וכמעניק תחושות רומנטיות ידועה מאז ומעולם במהלך ההיסטוריה בכל התרבויות. טוענים כי כמו בטבע גם אצל בני האדם לריח תפקיד חשוב בחיזור והתרבות. בטבע בעלי החיים מפרישים פרומונים המלווים בניחוחות לצורך משיכת המין השני. גם אצל בני האדם ריחות מסוימים מעוררים תשוקה ומשפיעים על רגשות והחלטות. הריח שבא לידי ביטוי בבחירת בושם, אפוא מהווה תפקיד חשוב בבחירת הבן זוג האידיאלי בעבור כל אחד ואחת.
 
אילו בשמים מתאימים לפגישה רומנטית?
בשמים מומלצים לפגישה רומנטית: בשמים מעוררי פרומונים, אשר כאמור אחראים על המשיכה המינית בקרב בעלי החיים, ורבים טוענים כי הם בעלי השפעה מעוררת גם על האדם. בשמים מעוררי פרומונים אלה הם בשמים אוריינטליים, מתוקים וחמים, בעלי ניחוחות עמוקים וחושניים אשר השפעתם מרגיעה, מחממת וסקסית.
 
אלה הם מספר דוגמאות להשפעתו הנרחבת של הבושם בחיי היום יום. כמו סגנון לבוש, ניחוח בושם צריך להיות מותאם לאופי ולטעם האישי תוך שילוב הרמוני ונכון של אותו בושם בעת פעילויות שונות בחיינו. אז בפעם הבאה לפני שאתם יוצאים לפגישה עסקית או לבילוי עם משאת נפשכם, קחו לכם מספר דקות ובחרו בושם שמתאים לכם.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***