*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לקיץ

ישנם סוגים שונים של בשמים. ישנם את אלה המיועדים לחודשי הקיץ החמים, ואלה, המתאימים דווקא לחורף, כשקר. בשמים לקיץ שונים באופן משמעותי מהבשמים המיועדים לחורף. הבשמים האלה גם יריחו באופן שונה על הגוף, אם ישתמשו בהם בעונה שאינם מתאימה להם. הסיבות לכך נעוצות בתנאי מזג האוויר, בלחות, בטמפרטורה שבחוץ ואפילו ברוחות. מסיבה זו בדיוק חשוב להתאים את הבושם לעומת השנה ואם נמצאים בחודשי הקיץ, כדאי לבחור בבושם המתאים אך ורק לעונה החמה.

מאפייניהם של בשמי הקיץ
בשל תנאי מזג האוויר השונים, מציעות החברות השונות, האחראיות על ייצור הבשמים, בשמים לקיץ וגם בשמים לחורף. במהלך הקיץ, ואפילו בחודשי האביב הקצרים, אפשר למצוא בשמים עם ניחוחות קלילים יותר ורעננים יותר. הבשמים של הקיץ יהיו בדרך כלל חמוצים יותר, בהשוואה לאלה של החורף ויכילו ניחוחות של פירות הדר למיניהם, של ורדים, דובדבן, סיגליות, שושנים וגם תפוחים. אחוזי האלכוהול בבשמים של הקיץ יהיו נמוכים יותר, וזו בעיקר בשל החשיפה המרובה לשמש בתקופה זו. שימוש בבשמים בעלי אחוז גבוה של אלכוהול יכול לגרום לנזקים בעור ואפילו לכתמים. ולכן, מיוצרים כיום שלל של בשמים לקיץ עם אחוזים נמוכים של אלכוהול, שלעיתים עומד על פחות מחמישה אחוזים.

חשוב לדעת
לפני שבוחרים את הבשמים לקיץ, מומלץ להשוות בין כמה אפשרויות שונות. הקיץ מביא איתו מבחר נהדר של בשמים וזוהי, ללא ספק, הזדמנות להתחדש בבושם מפתיע ורענן. אולם, לא כל בושם כזה מתאים לכל אחת. ולכן, מומלץ להתנסות לפני שבוחרים וגם להשוות בין מספר סוגים. כדאי לצאת למשימה עם חברה קרובה או אפילו עם בן או עם בת הזוג, ולשאול את דעתם. אפשר גם לנסות את הבשמים בחנות, לחזור הביתה, ולקבל את ההחלטה מאוחר יותר, לאחר שהבושם נספג בגוף ואפשר להרגיש את ניחוחותיו השונים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***