*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לראיון עבודה גברי

בחלק הראשון של המאמר עסקנו בבשמים המתאימים לראיון עבודה וסיפקנו עצות לנשים. במאמר הבא נשתף גם את הגברים בעצות וטיפים עבורכם לבחירת בשמים המתאימים לראיון עבודה.
 
בושם לרושם ראשוני
יש רק הזדמנות אחת ליצור רושם ראשוני ולכן בראיון עבודה עליך להיות מודע לעובדה שמי שיחליט אם לקבל אותך או לא, הוא זה שיקבל עליך כמה שיותר נתונים בכמה שפחות זמן. לכן, חשוב שנתוני הפתיחה שלך יהיו טובים, כמה שיותר מותאמים למשימה, והכי חשוב שהרושם שתיצור ימצב אותך הרבה מעל למתחרים שלך, על מנת שהמשרה המיוחלת תהיה שלך.
 
בשמים כובשים
אם אתם רוצים ליצור רושם ראשוני עז, בחרו בשמים שמשאירים אחריהם רושם עז וכובש. אבל וכאן יש דגש משמעותי, אל תגזימו! ראשית משום שעליכם לקחת בחשבון שבושם כובש דווקא יכול ליצור מגמה הפוכה מזו שביקשתם ליצור, אך אם בחרתם בבושם טוב, חזק ומרשים, הקפידו על השימוש בו ל גוף נקי והיגייני אחרת יכולה להיווצר תגובה לא נעימה במיוחד במפגש עם ריחות הגוף… בנוסף, וזוהי העצה החשובה ביותר – אל תגזימו. להרשים זה חשוב אבל בחורים שמשתמשים בכמויות לא מדודות של בושם עלולים ליצור בדיוק את התגובה ההפוכה מזו שקיוו לה, ולכן, העצה היא בושם איכותי אבל במידה.
 
בשמים לספורטאים
אם אתם נמנים על הבחורים הדינאמיים האקטיביים האלו שמגיעים באופניים לכל מקום, אלו שפעילים 20 שעות ביממה, אחרי העבודה עוד רצים לחדר כושר… ההצעה הזו יכולה מאוד להועיל לכם. פעילות פיזית היא דבר חשוב ומבורך אך יש לה מחיר ולכן חשוב לשמור על היגיינה ולהשתמש בבשמים קלילים על בסיס אקווה או קלילים פירותיים ולהשתמש בתכשירים נוספים בריח ניטראלי או בריח זהה כמו דיאודורנט או רול און. על ניחוח גוף לא נעים תקום ותיפול משרה. לא חבל? הכי חשוב – אם עסקתם בפעילות פיזית לפני ראיון עבודה, מומלץ להגיע כמה דקות קודם, להתרענן, להתבשם שוב על גוף נקי ונעים ולא לשכוח לקחת חולצה חדשה ונקייה.
 
בשמים שתמיד עובדים
המפתח לראיון עבודה מוצלח, פגישה מוצלחת או כל דבר שגורם לכם תחושת הצלחה הוא שילוב של נינוחות וביטחון עצמי. אם יש לכם את הבושם שכשאתם משתמשים בו אתם מרגישים במיטבכם, אם יש לכם בושם שזוכה לתגובות נלהבות מהסובבים, זה בדיוק הבושם שעליכם לבחור לראיון לעבודה המבוקשת. בושם שיוציא מכם את המיטב, שיגרום לכם לחוש בנוח ושיבטא אתכם ואת אישיותכם בצורה המיטבית. בהצלחה!
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***