*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לראיון עבודה נשי

את בדרך לראיון עבודה הבגדים יפים, מגוהצים, מוכנים עוד מאמש. את מאופרת בצורה שמדגישה את מה שיפה ומטשטש את מה שפחות, ואת מוכנה לגשת לארון הבשמים לבחור את הבושם שאותו תלבשי לראיון אבל מהו אותו בושם.
 
לבישת בושם
אמנם הביטוי נשמע יותר הגיוני באנגלית אך גם בעברית הפעולה של התזת בושם טומנת בחובה התלבשות של ממש, היכנסות לדמות מסוימת כמעט, וכך יש להתייחס לבחירת בשמים לראיון עבודה. מהי הדמות אותה את בוחרת להציג בפני המעסיקים העתידיים שלך? הנה לפניך מיפוי והמלצות לבשמים לפי מה שתבקשי לשדר.
 
בשמים שמשדרים דומיננטיות
יש הבדל ניכר ומשמעותי באופן שבו את רוצה להיתפס בעיני המעסיק העתידי שלך. יש הבדל משמעותי בין סוגי העבודה השונים: אשת עסקים קשוחה ודומיננטית תרצה לבטא את הדינאמיות והדומיננטיות שלה בבשמים אחרים ממי שמחפשת עבודה שבה עליה לשדר יותר רכות ורומנטיות ואף אמפטיה. נניח שבחרת בעבודה שמצריכה ממך נוכחות חזקה, דומיננטיות כובשת ואסרטיביות – בשמים המתאימים ביותר לשדר תכונות אלו הם בשמים עמוקים, מתובלים, בעלי השראה אוריינטלית. בשמים מתוקים שגם הגוון שלהם עמוק ומרשים. מתאים למי ששואפת להיכנס לעולם העסקים או לעבודות מנהלה בכירות וכמובן למנהלות ולרכזות צוותים.
 
בשמים המשדרים קלאסיות
נניח שהתפנתה במיוחד עבורך משרה המצריכה אהבה גדולה ליופי ולאסתטיקה. עבודה במקום יוקרתי ואלגנטי שבו הרושם החיצוני משמעותי. אם את רוצה לשדר במקום עבודה כזה נוכחות נינוחה אך עוצמתית, ובעיקר איכותית ויוקרתית, בשמים קלאסיים בעלי ניחוח קל של פודרה ואיפור אירופאי יוקרתי מאופק אך כובש, יתאימו לך במיוחד. מתאים מאוד לכל מי שרוצה לעסוק במקצועות של יופי ואסתטיקה ושל אומנות ותרבות.
 
בשמים המשדרים רעננות וטוהר
אם את חשה כי בשמים כבדים ומתובלים הם לא בשבילך, אם תחום העיסוק המבוקש שלך הוא ספורט או עבודה טיפולית עם אנשים, וחשוב לך נוכחות נעימה אך בלתי משתלטת, בשמים פירותיים חמצמצים בעלי תווים עדינים ובהירים יתאימו לך מאוד. הם ישדרו טוהר וניקיון אלו גם בשמים מומלצים ביותר למי שמחפשת משרה המצריכה תנועתיות רבה, בין אם תבחרי ללמד מחול תנועה או ספורט בבתי ספר ובין אם העבודה הנחשקת תתבע ממך תנועה רבה, ריצות, סידורים ודינאמיות רבה.
 
בשמים המתאימים לספורט קלילים והדריים יהיו מצויינים עבורך. לא רק משום הנוכחות העדינה של הרעננות והניקיון אלא גם בשל העובדה שבשמים כבדים ומתובלים לא מתאימים בד”כ לנשים העוסקות בפעילות פיזית.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***