*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים לשימוש ביתי

משתמשים בבשמים לחדר? כמובן. בבשמים לחדר האמבט? בוודאי. השימוש בבשמים ליצירת אוירה נעימה בחדר, נפוץ מוכר וידוע, אך מה לגבי שימושים ביתיים אחרים בבשמים? קבלו עצות שימושיות ומקוריות לשימוש ביתי בבשמים. בשמים בשימושים שלא הכרנו אותם, עד היום…
בשמים כבר מזמן לא נועדו להותיר ניחוח נעים רק על עורנו. מה לגבי הכביסה? מה לגבי הרכב? ומה עושים עם הכלב? להכל יש פתרונות מבושמים. נושא השפעות הריח בבית על מצב הרוח צובר תאוצה, הנה כמה עצות לשיפור מצב הרוח ובעיקר מצב הריח.
 
בשמים – תמציות ריח לרכב
האדם המודרני מבלה שעות ארוכות בנסיעה ברכב ממקום מגוריו למקום עבודתו. אנשים רבים מעידים על כך שהם מבלים יותר זמן איכות עם המכונית הפרטית שלהם, מאשר עם המשפחה הפרטית שלהם בכל יום, ושהרכב הפך להיות ביתם השני. נסיעה ברכב המדיף ניחוח בשמים נעים על בסיס פירות, יכולה בהחלט להנעים את השהות ברכב, ולהעניק לו תחושת ביתיות. הזלפת בשמים המבוססים על תמציות הדרים, לימון תפוז וכן הלאה, יעניקו לרכב ניחוח רענן ונקי. כמו כן, בשמים המעורבים בהם רכיבים טבעיים, הנושאים ניחוח כחול ומרענן של ים יעשו את העבודה.

בשמים – שימוש לכביסה
חברות רבות משתמשות במבשמי כביסה מלאכותיים על מנת להעניק לכביסה ריח נקי ונעים. תוכלו להעניק ניחוח בשמים אמיתי לכביסה שלכם על ידי הוספת 3 עד 5 טיפות שמן ארומתרפי על בסיס צמחי למרכך הכביסה שלכם ולהכניס למייבש.
 
שימוש בבשמים לטיפול בבעלי חיים
כל מי שמגדל בביתו כלב או חתול יודע ששמירה על ניקיון וניחוח נעים בבית היא עבודה לכל דבר. אם גם אתם מנויים על בעלי הכלבים שרוכשים מיטה לנוחיותו של הכלב שלכם, בוודאי תשמחו לדעת שהזלפת בשמים ותמציות ריח על מיטת הכלב, יכולים לשפר משמעותית את הריח ולהעניק לביתכם ניחוח מרענן ונקי. שימוש בבשמים, נרות ריח על בסיס טבעי ושמנים, בהחלט יכולים לשמור גם על סביבתו של החתול אסתטית ונעימה. בנוסף לכך, ניתן להשתמש בבשמים בעלי ניחוחות חריפים על בסיס מנטה על מנת להרחיק פרעושים מהכלב. קולרים טבעיים רבים מכילים ניחוח מנטה – שווה לבדוק זאת עם חנות החיות שלכם.
 
שימושי בושם ביתיים – הצעות ואזהרות
אמנם לבשמים, לשמנים ולתמציות יש סגולות אמיתיות לא רק ביצירת אוירה נעימה ומבושמת, ישנם שמנים בעלי יכולות ריפוי של ממש ואפילו הרחקת מזיקים למיניהם. יחד עם זאת, חשוב לדאוג שהשימוש הביתי בבשמים יהיה בהתאם להוראות ולאזהרות , כשם שלכל תרופה יש אזהרה, כמו הרחקה מאזור העיניים ומגע עם העור, והתייעצות עם רופא במקרים כמו הריון, רגישות ואלרגיות.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***