*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים מומלצים

איפה לקנות בשמים מומלצים?
ישנם לא מעט אנשים ונשים שלא מעזים לצאת מהבית בבוקר לפני שהתיזו על עצמם כמה התזות הגונות של הבושם החביב עליהם. בושם מעניק, מלבד ניחוח נעים ורענן כמובן, גם סמל סטטוס ויוקרה לכל מי שמשתמש בו על בסיס יומיומי וקבוע. ישנם בשוק לא מעט בשמים מומלצים שמיוצרים על ידי יצרנים מוכרים ומפורסמים ביותר וגם המחיר שלהם משקף את היוקרה. בתחום הבשמים חשוב מאד לא להתפשר על מחיר זול, מפני שבושם שמחירו נמוך עלול להתגלות כבושם נחות, לא איכותי וכזה שהמרכיבים שלו אפילו עלולים לגרום לצריבה או גירוי על העור.

קנייה של בשמים יוקרתיים אומרת הרבה על האדם שקונה אותם. ישנם הרבה קבוצות מחירים של בשמים ואין ספק שבשמים יוקרתיים יופיעו במקום הראשון מבין המחירים הגבוהים, אך גם היצרנים המוכרים מחדשים מפעם לפעם ומשיקים בשמים חדשים, בעלי ניחוח חדש ומפתיע או כזה שמתאים לטרנד אופנתי שקיים כעת בשוק הבשמים, הטיפוח והיופי. בנוסף לאלה ישנם בשמים אומנותיים, שהשראה אומנותית היא זו שדחפה לייצור שלהם והשראה זו ניכרת בבקבוק המעוצב שלהם או בניחוח שלהם.

איך בוחרים בשמים מומלצים?
חשוב מאד לדעת שאי אפשר לבחור בושם בלי לנסות אותו בשביל לבחור מבין בשמים חדשים חשוב מאד להתרשם מהריח של הבושם דרך פיית הבקבוק או בהתזה על פיסת נייר וכדאי גם להתיז על גב היד או על פרק היד. הריחות של הבשמים עשויים להשתנות כאשר הם באים במגע עם העור ואז הריח יהיה שונה לחלוטין. מומלץ מאד להיעזר באתר של המותג לורנזו וילורסי. מדובר במותג של בשמים יוקרתיים המיוצרים באיטליה ונמכרים בארץ בנקודות מכירה ייחודיות.

הבשמים של מותג זה הינם בשמים מומלצים לגבר בשל היותם איכותיים במיוחד וברמה גבוהה ביותר. בנוסף לחנויות הפזורות בכל חלקי הארץ, ניתן להתרשם ממבחר הבשמים גם בחנות הדגל של המותג. החנות ממוקמת במתחם סי אנד סאן אשר בצפון תל אביב כך שקל ונוח להגיע אליה מכל מקום ברחבי הארץ. בנוסף אלה בשמים אומנותיים בעלי עיצוב אריזה מיוחד.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***