*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים מיוחדים

כמו שיש אנשים שהם אניני טעם באוכל או ביינות, יש גם כאלו הנחשבים לאנינים בבשמים. אותם אנשים יעדיפו להשתמש אך ורק בבשמים אשר מוגדרים בתור בשמים מיוחדים או בשמים טובים, הם יהיו בעלי חוש ריח בררני, וידעו מתי בושם או יוקרתי ואיכותי ומתי הוא לא.

לחלקם תהיה העדפה ברורה למותגי בשמים מסוימים, ואחרים דווקא יעדיפו להתנסות בכל פעם בבשמים חדשים – כמובן, אחרי שהם יוודאו במאת האחוזים שאכן מדובר באותם בשמים מיוחדים ויוקרתיים.

אז אם גם אתם נמנים על אותם אנשים, או שאתם מחפשים אחר מתנות לנשים או גברים הנמנים עליהם, חשוב שתכירו מקרוב את לורנזו וילורסי ואת הבשמים שלו.

בשמים בניחוחות בלתי נשכחים
כולם מכירים את הסיטואציה בה הם עוברים ליד גבר או אישה ופשוט חשים משיכה בלתי מוסברת אל הריח שלהם. הסיבה לכך, טמונה כמובן באותם בשמים טובים בהם הם משתמשים, בשמים מיוחדים שהינם מלאכת מחשבת, שילובים של ניחוחות נהדרים, המתחברים בצורה הרמונית לכדי ניחוח אחד שאי אפשר לשכוח. ולמעשה, כל אחד שיבחר בכך יכול גם הוא להפיץ סביבו את אותם הריחות הנפלאים שיקרבו אליו אנשים – כל שהוא צריך לעשות לצורך כך זה לבחור את אותם בשמים מיוחדים אשר מפיצים ניחוחות מהסוג הזה.

מתנה אידיאלית לנשים
יש הרבה סוגים של מתנות לנשים, אבל איכשהו יוצא שבכל זאת קצת קשה למצוא להן את המתנה המושלמת – לרבים באמת עולה הרעיון של בושם לנשים, אבל מיד אחריו עולה שאלה נוספת – אבל איזה בושם בדיוק? אז התשובה היא כמובן, בושם אומנותי, ייחודי ויוקרתי, בושם מהסוג שניתן למצוא בחנות הבשמים של לורנזו וילורסי – בושם לאותם אנינים, שלא רוצים להתפשר על פחות מהניחוחות הקסומים והנפלאים ביותר.

אז אם גם אתם מחפשים בשמים לנשים או לגברים, בתור מתנה, או עבור עצמכם, אין כל ספק שהבשמים של לורנזו וילורסי יענה על כל הדרישות שלכם (גם אם אתם נחשבים לבעלי סטנדרטים גבוהים).

כל שאתם צריכים לעשות עכשיו, זה למצוא את הבושם המתאים ביותר ופשוט להתענג על הניחוח.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***