*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים נדירים

למרות שקיים מגוון רב בעולם הבשמים, כל אחד רוצה שיהיה לו ניחוח מיוחד משלו. בשימוש בבשמים הנפוצים והרווחים כיום בשוק הבישום, לא ניתן להשיג את האפקט הזה. בנוסף, הבשמים הרגילים אינם קולעים תמיד לטעם של כולם. כדי שיהיה לכם ניחוח באמת מיוחד שאין לאף אחד אחר, עליכם לקנות בושם נדיר שלא נמכר בחנויות הבשמים הסטנדרטיות. לבשמים הנדירים ניחוח של איכות ויוקרה, והם עשויים להוסיף לכם ניחוח שיעשה רושם עמוק על הסובבים.

אך אם אתם לא גרים בצרפת, סביר להניח שלא תיתקלו בחנות של בשמים נדירים. אבל אם בכל זאת התאהבתם בניחוח לא כל כך נפוץ של בשמים טובים, יכול מאוד להיות שבכל זאת תוכלו למצוא את הבושם הנכון באמצעות קצת חיפוש. איך ניתן למצוא בשמים נדירים או בשמים טובים בדיוק בניחוח שאתם מחפשים?

לשאול בחנויות
הדבר הראשון שניתן לעשות הוא לשאול בחנויות הקרובות לאיזור מגוריכם על קיומם של בשמים נדירים. ייתכן שלא תוכלו לקבל את התשובה מן המוכרנים הרגילים בחנות, ותצטרכו לדבר עם אחראי או מנהל אשר מבין בתחום הבישום ויוכל להעניק לכם תשובה על הימצאות הבשמים מהסוג שחיפשתם במלאי.

חיפוש מכירה של הבושם
ייתכן שלא תמצאו בשמים נדירים בחנויות הרגילות ותאלצו לחפש אותו בחנויות בחו"ל או במכירה מיוחדת. אם אתם נקלעים לחו"ל, בעיקר לארצות כגון צרפת או ארה"ב- זוהי ההזדמנות שלכם לרכוש את הבושם עליו חלמתם. הכי טוב לחפש מישהו מהארץ אשר מוכר באופן פרטי בשמים טובים - כך תוכלו לחסוך את עלויות המשלוח של הבשמים הללו, שהם בדרך כלל בשמים יקרים בין כה וכה.

ליצור מחדש
ברגע שסוף סוף שמתכם ידכם על בשמים נדירים בדיוק בניחוח אותו כה רציתם, לא תרצו שהם ייגמרו לכם כל כך מהר. לכן, מומלץ ליצור בקבוקים נוספים מן הבושם שרכשתם. חנויות בשמים שונות מסוגלות ליצור בקבוקים חדשים של בושם מבקבוק בושם קיים. מדובר באופציה יקרה יחסית- אך זה בהחלט שווה את זה, כי ממילא מדובר על בשמים יקרים ויצירת בקבוקים נוספים תחסוך לכם להבא את הזמן שבזבזתם על החיפוש.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***