*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים שמתאימים לאירוע משפחתי

אירוע משפחתי הוא אירוע שמכיל בדרך כלל יותר מעשרה אנשים ומתרחש בתוך המתחם הביתי, בין אם במרכז הבית או בחצר. אירועים אלו יהיו בדרך כלל מפגשים בסופי השבוע, מסיבות יומולדת וחגים והם מאופיינים גם בחגיגיות, אך גם בשגרתיות מסוימת. לכן, בשמים שיתאימו לעבודה לדוגמה, יהיו פשוטים מידי בשביל אירוע משפחתי ובשמים שמתאימים לבילויים רומנטיים יהיו יותר מידי בשבילם.

מהם המאפיינים של בשמים לאירועים משפחתיים?
בראש ובראשונה בושם לאירוע משפחתי צריך להיות עדין ובאותה עת מורגש ובעל גוון ייחודי. שלושת העקרונות העומדים מאחורי בושם זה הם עדינות, עמידות וייחוד.

עדינות ונוכחות– בשמים לאירוע משפחתי צריכים להתאפיין בעדינות מפני שהאינטראקציה עם המשפחה לא מצריכה הבלטה שלכם כמו בבילויים רומנטיים ומאידך, מומלץ שהניחוח שלכם עדיין יהיה מרשים וראוי לחגיגיות שמאפיינת את האירוע. לכן בשמים שמתאפיינים גם בלימוניות המוסיפה רעננות וגם בחריפות המוסיפה את החגיגיות, יהיו שילוב מצוין לבחירת בושם לאירוע משפחתי.

עמידים – בושם צריך להיבחר גם על פי אופי הפעילות שמתרחשת באירוע ובאירועים משפחתיים בדרך כלל נרשמת פעילות ערה, המשלבת משחק עם הילדים, התרוצצויות מהמטבח לשולחן האוכל, ניקיונות וכמובן אכילה. לכן, חשוב שתבחרו בושם עמיד לאירוע שכזה, אשר הניחוח שלו יחזיק מעמד מתחילתו ועד סופו של האירוע. בשמים כאלו יהיו בדרך כלל בשמים מורגשים יותר, אך יהיה מומלץ לבחור בושם עם ריכוז תמצית ריח גבוה, שלא מתאפיין בריח חזק מידי.

מיוחדים - מילת המפתח בבחירת בשמים לאירועים משפחתיים, מבחינת בחירה בגוון הבושם, תהיה המילה קלאסי. בגלל שאתם כן מעוניינים להפיץ ניחוח נעים אך לא מורגש מידי באירוע, הגוון המתאים לבחירה יהיה גוון קלאסי של בושם, ניחוח לא חריף מידי אך לא לימוני לחלוטין, כזה שיגרור מחמאות אך לא ימקם אתכם במרכז האירוע.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***