*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמים – מה חשוב בבושם

כאשר אנחנו באים לבחור בשמים האם אנחנו מסתכלים לראות מהם מרכיבי הבושם? האם אלה מרכיבים טבעיים, או שמא אלו מרכיבים כימיים?! האם אי פעם הסתכלתם מעבר לשם הבושם וריחו וניסיתם לחקור ממה עשוי הבושם והאם זה טוב לנו?
 
אנחנו חיים בעידן טכנולוגי מתקדם, בתעשיות רבות שעובדות עם חומרים כימיים, המזהמות את האוויר והאדמה עליה אנו חיים וממנה אנחנו מתקיימים. לעיתים מזדהמים אפילו מי השתייה שלנו, יצרנו חור באוזן וכן הלאה… כולנו יודעים שדברים אלו חשובים ועקרוניים לחיינו, אולם קשה מאוד לחיות באופן יומיומי עם הידיעות האלו ועם החיפוש המתמיד ממה עשוי מה שאנחנו אוכלים, שותים, הבגדים שאנחנו לובשים, סוגי הבדים והבשמים. כולנו יודעים שהכל חשוב לבריאותנו, אולם יש מרכיבים נוספים שצריך להכניס למשוואה כשבוחנים דברים אלו.
 
מרכיבי בושם
בשמים ברובם עשויים מצמחים, מכל חלקי הצמח, שמהם עושים תמציות ומהם יוצרים את הריח המיוחד של בושם. חברות בשמים משתמשות בפרחים של הצמח, בגבעולים, בעלים, בשורשים, בנוזל הצמח ובשמן של השרף. מרכיבים אלו מוכיחים לנו למה אפשר ליצור ריחות כל כך רבים ושונים, משום שכל תרכובת של חלקים מסוימים מהצמח יוצר בושם בריח אחר ויש כל כך הרבה צמחים, כך שהאפשרויות הן אינסופיות. חברות אחרות יוצרות בשמים מחומרים סינתטיים. אמנם משולבים בהם תמציות צמחים, אך בכמות מועטה, שמוזילה עלות בושם ומזרזת את ייצורו. בשמים אלה עשויים מחומרים כימיים ומאלכוהול בכמות גדולה.
 
תעשיית בושם
המודרניזציה יצרה מצב שקיימים מעמדות בין האנשים – יש את המעמד הגבוה המסוגל לקנות הכל – האלפיון העליון, יש את המעמד הבינוני, שהוא אמיד וחי באיכות חיים גבוהה, אבל עם גבולות פיננסיים מאוד ברורים ואת המעמד הנמוך, אנשים שאין ידם משגת לקנות מותגים, בגדי מעצבים, מסעדות יוקרה וכו’…
חברות בשמים בתעשייה הבינו שקיימים פערים בחברה הישראלית ולכן החלו חברות קטנות יותר לייצר בשמים זולים וחיקויים של בשמים מפורסמים ויוקרתיים במחיר שווה לכל נפש אמנם אך באיכות נמוכה בהרבה בד”כ (לא תמיד).
 
עולה השאלה מה חשוב יותר – לשמור על הבריאות ועל העולם ולייצר רק בשמים טבעיים העשויים כולם מצמחים וחומרים טבעיים, או שיש צורך קיומי גם בבשמים העשויים מחומרים סינתטיים ומכילים בתוכם כימיקלים ואלכוהול ברמות גבוהות?! אין ספק שהבריאות היא דבר ראשון במעלה, אך יש בריאות פיסית ויש בריאות נפשית ולעיתים הבריאות הנפשית חשובה מהפיסית ולרוב אם אדם מאושר ושמח, יוצא מהבית בתחושה טובה וחלק מאותה תחושה היא להפיץ ריח טוב לסביבה, גורמת לאדם להיות בריא לא רק נפשית, אלא גם פיסית.

 
אז אולי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש בושם איכותי, אך חשוב להכיר את ההבדלים ולהבין כי זול זה הרבה פעמים יקר. אם בושם זול – יש לכך סיבה. מעבר לעובדה כי בשמים רבים הינם חיקויים זולים באיכות ירודה, החומרים המתקיימים באותם בשמים מאוד לא איכותיים לפעמים. אל תחשבו כי ניתן לשלם מעט על בושם ולקבל בושם באותה איכות כמו בשמים העשויים מהחומרים האיכותיים של הטבע… עדיף לעיתים לחסוך ולהשקיע בבקבוק בושם איכותי אחד על פני מספר בשמים באיכות נמוכה! חומר למחשבה…
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***