*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

בשמי גברים

למרות שבושם נחשב לעיתים לפריט נשי יותר, גם גברים וגם נשים בכל גיל אוהבים מאוד להתבשם, ולא בכדי. הבושם בו אנו עושים שימוש הינו חלק מאוד חשוב מכל הרושם שאנחנו עושים. במודע או שלא במודע, משפיע הריח שאנו מדיפים על מה שאנשים סביבנו עשויים לחשוב עלינו. חשוב לשים בושם לפני כל אירוע או אפילו ליום-יום. לכן, בושם טוב הינו השקעה חשובה מאוד הן עבור גברים והן עבור נשים.עם זאת, קיימים מספר הבדלים בין בשמי גברים לבין בשמי נשים.

גיוון בניחוחת
ראשית כל, לצערנו קיים מגוון רחב יותר של בשמים המיועדים עבור נשים מאשר אלה המיועדים עבור גברים. עם הזמן והמודעות ההולכת וגוברת לטיפוח, עולה בהדרגה מגוון הבשמים המיוצרים עבור גברים.

אילו ריחות ניתן למצוא?
בעבר כל ההיצע של בשמי גברים היה בניחוחות חדים ומעקצצים, הנחשבים לגבריים יותר. אך כיום ניתן למצוא מגוון רחב הרבה יותר של ריחות, ולא חייבים לדבוק בניחוח הקלאסי. גברים היום מודעים הרבה יותר לחיבור אל הצד הנשי שלהם, ויש גברים רבים שבוחרים ללכת דווקא על ניחוחות מתוקים יותר של בשמים, שבעבר נחשבו לנחלתן של הנשים בלבד.

בחירת הבושם המתאים
בחירת בשמי גברים היא תהליך מורכב, כיוון שניחוח הבושם הוא הניחוח שילווה אותנו מעתה והלאה, והוא מה שאנו משדרים אל העולם. לכן, מומלץ להסתובב בהרבה חנויות בשמים ולבדוק הרבה מאוד אופציות טרם בחירת הבושם המתאים.

הבושם צריך להתאים בראש ובראשונה אל האישיות שלנו ולבטא אותנו. אם אתם טיפוסים גבריים יותר, בחרו בבושם בעל ניחוח דומיננטי ומעט מעקצץ. לעומת זאת, אם דווקא העדינות מאפיינת אתכם, תוכלו לבחור באחד ממגוון הניחוחות המשלבים את העיקצוץ הגברי עם מעט מתיקות.

את הבשמים חשוב לבדוק ולנסות על העור שלכם. לכל אחד מאיתנו יש ניחוח גוף טבעי מעט שונה, ולכן אין שני אנשים שינסו את הבושם ויריחו בדיוק אותו הדבר. מומלץ גם לפרוס את חיפוש הבושם על פני מספר פעמים, כיוון שהרחה של יותר מדי בשמים בבת אחת עלולה לשבש מעט את חוש הריח שלנו ואת היכולת שלנו לבחור את הניחוח שאנו אוהבים. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***