*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

גם בחדר כושר אפשר להריח טוב - בשמים להתעמלות

פעילות גופנית היא מרכיב חשוב בבריאותו של האדם במיוחד לאור שינוי אופי העבודה בעשורים האחרונים, שהפך לישיבה דוממת במרביתה אל מול מסך מחשב. על כן, אנשים רבים מוצאים את עצמם מבצעים פעילות גופנית בפארק, בסטודיו או בחדר כושר ובמקרים רבים הפעילות הגופנית תבוצע ליד מספר רב של אנשים נוספים.

בדרך כלל, לפני שמגיעים לאירועים או לסביבה עם הרבה אנשים, נוהגים להתקלח ולהתבשם אך לפני פעילות גופנית, התרעננות כזו היא לא רלוונטית. בנוסף, הפעילות הגופנית גורמת להזעה בכל חלקי הגוף, מה שיוצר מצב של ניחוחות לא נעימים. אבל אין שום סיבה שלא תוכלו להריח נהדר גם בחדר הכושר וישנם בשמים שמתאימים בדיוק עבור מטרה זו.

איך בוחרים בשמים לחדר הכושר?
ראשית, לא כל בושם יכול להתאים לפעילות גופנית משום שההזעה יחד עם ניחוח בושם לא מתאים. יכולה ליצור שילוב לא נעים, שישיג את ההיפך מהמטרה הרצויה. כמו כן, ישנם בשמים שמשנים את הריח שמופק מהם על העור, בעת הפעילות הגופנית, ולכן לא כל בושם שקיים אצלכם בבית יתאים למטרה זו.

למשל, אנשים רבים בוחרים בבשמים כבדים ומתובלים לפעילות גופנית מפני שהם בעלי ניחוח חזק, או בבשמים חמוצים ולימוניים מפני שהם רעננים, אך בחירה בבשמים אלו תהיה טעות משום שהחומציות בעור בעת פעילות גופנית תנטרל את הריח הנעים שלהם.

הבשמים שמתאימים לפעילות גופנית הם אכן בשמים רעננים שמתאפיינים בקלילות ועדינות. בשמים אלו מתערבבים עם ריח הגוף הטבעי בצורה מושלמת ומנטרלים את הריח הרע. כדי לזהות את הבשמים המתאימים לפעילות ספורטיבית תוכלו לבחור בבושם עם אחוז אלכוהול נמוך, כמו בושם או דה טואלט ולא בושם פרפיום. כמו כן, מומלץ לבחור בבשמים המבוססים על תמצית עצית מכל סוג שתבחרו ובכל אופן, מומלץ להזליף את הבושם על הגוף בכמויות קטנות ומדודות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***