*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

החלפת בשמים: מתי הרגע הנכון לעשות זאת?

בשמים, מעצם המהות שלהם, כוללים בתוכם רשימה פשוט אינסופית של יתרונות. נקודת המוצא היא שבושם איכותי יכול לשמש את אלה שרכשו אותו שנים ארוכות, מבלי שהריח שלו נפגע כהוא זה. ועדיין, ישנם מצבים בהם החלפת הבושם נראית כמו רעיון מצוין. לפניכם מספר סיבות שכאילו דורשות לעשות זאת, וסייג משמעותי אחד ביחס להחלפה.

שינוי גופני
לא כולם יודעים, אבל הריח הספציפי שמפיצים הבשמים תלוי בשורה ארוכה של פרמטרים הנוגעים לגוף האדם שמשתמש בהם. שינויים הורמונליים הם המשמעותיים ביותר, מהבחינה הזו, שעה שהמלצה ברורה היא להחליף בושם בכל אימת שחל שינוי מהותי שכזה: הדוגמא המובהקת ביותר היא כניסה להריון, מצב בו המעבר של נשים הוא לבשמים נקיים ועדינים יותר, בניחוח המזכיר את זה של הטבע.

בושם הוא (גם) עניין של גיל
יש נסיבות בחיים, שהן לא רק סמליות – אלא גם יכולות להעלות מחשבות רציניות של החלפה של הבשמים בהם משתמשים. הנחת היסוד היא שבשמים יוצרים תדמית מסוימת, אותה ניתן ואף מומלץ להתאים לזו שהאדם שמשתמש בהם רוצה ליצור. כניסה לגיל השלישי, למשל, היא נקודת ציון משמעותית, במסגרתה בוחרים רבים לעבור לבשמים בניחוחות יותר בוגרים ומתוחכמים, ופחות "נעריים" ועזים.

החלפה כתוצאה משינוי משמעותי בחיים
בשמים הם אחד הכלים היעילים ביותר ליצירת רושם ראשוני. לכן, אפשר בהחלט לרתום אותם למטרת יצירת הרושם הזה, בעיקר בכל הנוגע לכניסה לתחנות משמעותיות בחיים. החלפת מקום עבודה, למשל, או התחלת לימודים אקדמיים, יכולים בהחלט לכלול, כחלק מההיערכות אליהם, גם רכישה של בושם חדש.

ובכל זאת – אפשר גם להישאר עם אותו בושם
יחד עם כל הנאמר מעלה, חשוב להדגיש שהבחירה של לא מעט אנשים היא להעניק עדיפות מכרעת לבושם מסוים, או לכל הפחות למספר בשמים שמלווים אותם שנים ארוכות. יש בשמים המתאימים כמו כפפה ליד למבנה האישיות, וכאלה שעוברים גם את מבחן הזמן. באם יש כאלה, אפשר בהחלט לתת להם עדיפות.


 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***