*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

הסטודיו של לורנזו וילורסי

רחוב בעלי המלאכה בפירנצה
הבשם לורנזו וילורסי הינו אחד מיני רבים שהינם בעלי מלאכה עם חנות קטנה ומופלאה בפירנצה.
בפירנצה של תקופת הרנסאנס השכבה השלטת הייתה מורכבת מבנקאים וסוחרים, כאשר בעלי המלאכה נתפסו כבעלי עמדה נחותה יותר. לאחר הרנסאנס, קבוצת עלית של בעלי מלאכה העלתה את יוקרתם שלהם ושל התושבים המקומיים, יוקרה שלא היתה נחלתם בעבר, בזכות ייצור בגדים, סכו”ם מכסף ומלאכות אחרות שהביאו לפירנצה את התהילה שקיימת בה עד עצם היום הזה.
 
לורנזו וילורסי, אומן בשמים שעובד עם כישרון של אלכימאי בימי המדיצ’י, הוא יורש מודרני למסורת זו. לורנזו אומר שהוא:”בעל מלאכה שהוא גם אומן”.
 
למרות שפירנצה מלאה בחנויות שמוכרות מוצרים של ייצור “המוני”, אנשים כמו לורנזו, הינם אלה שמושכים את תשומת ליבם של הקונים.
 
הסטודיו של לורנזו – אומן בשמים
הסטודיו של לורנזו נמצא בקומה העליונה בארמון מהמאה ה- 15 ברחוב הצר “ויאה דה ברדי”. כאשר נכנסים בדלת הקדמית מלמטה, נהנים מהריחות העשירים המצויים כבר בחדר המדרגות. כאשר מגיעים לסטודיו של לורנזו, נתקלים במדפים עמוסים על הקירות, המכוסים שכבה אחר שכבה בתמציות ובריחות. בקבוקונים חומים אלו מכילים את “הפירות” לחיפושיו הרבים של לורנזו לתמציות הטובות ביותר ברחבי העולם. לורנזו מנסה ליצור את התרכובת המושלמת לכל בושם אישי שלקוחותיו מזמינים באופן ייחודי. רשימת לקוחותיו של לורנזו כוללת אישים מכובדים כמו: מלכת אנגליה ושרי בלייר – רעייתו של ראש ממשלת בריטניה לשעבר.
 
לורנזו למד פילוסופיה ופסיכולוגיה באוניברסיטת פירנצה. במהלך ביקוריו בהודו ובמזרח הרחוק כחוקר תרבויות ופילוסופיות, נתקל לורנזו בריחות אקזוטיים ייחודיים. עם חזרתו לפירנצה החל לורנזו להעניק לחבריו ריחות מעורבבים מתמציות שאסף בטיוליו. בשלב מסוים שאל אותו חבר אם יוכל להכין נרות ריחניים לבית האופנה “פנדי”, וכך התחילה קריירת בשמים מפוארת.
 
כיום יש ללורנזו מעל 1000 תמציות שונות.
 
ליצירת בושם אישי נדרשת פגישה אישית עם לורנזו. הוא “יחדור לנשמה” של הלקוח על מנת למצוא את הניחוח המדויק לאדם זה. זה מעין “פגישת ריפוי” שיכולה לעורר רגשות נעלות ולשפר מצב רוח.
 
השימוש של לורנזו בפסיכולוגיה ובפילוסופיה והכישרון שלו בייצור בשמים, מעניקים ללקוחותיו חוויה ייחודית כמו גם בושם ייחודי.
 
(תרגום מתוך מאמרה של קרלה רוסי)
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***