*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

השוואת מחירי בשמים

בחירת בושם אינה משימה פשוטה. הבושם הוא מרכיב מאוד חשוב מהרושם שאנו יוצרים על הסביבה וממה שאנו משדרים אליה, ולכן חשוב לבדוק אותו בקפידה. הניחוח חייב להיות לא פחות ממושלם עבורנו, ובנוסף הוא צריך גם להתאים אל ניחוח הגוף הטבעי שלנו. כאשר אנו מחפשים בושם, אנו עוברים בדרך כלל בין מגוון רחב של חנויות ובתי עסק על מנת למצוא את ההתאמה הטובה ביותר אלינו.

עוד שיקול שמאוד קשה להתעלם ממנו בבחירת בושם הינו המחיר. בשמים טובים עושיים מחומרי גלם מובחרים, שהם בדרך כלל גם יקרים מאוד. הדבר מייקר את מחיר הבושם כולו. עם זאת, לא כדאי לבחור בבושם זול כיוון שסביר להניח שקנייה זו תאכזב אותנו מאוד וממילא נרצה לרכוש בושם אחר בסופו של דבר.

איך ניתן להוזיל את המחיר?
לא חייבים לקבל כל מחיר של בושם שאנחנו רואים בחנות פשוטו כמשמעו. גם לאחר שמצאנו סוף סוף את הבושם שאנו רוצים, מומלץ לבצע השוואת מחירי בשמים טרם הקנייה. השוואת מחירי בשמים תבטיח לנו שעשינו את העסקה הטובה ביותר שיכולנו להשיג על הבושם שאנו רוצים. בדרך כלל, המחירים בחנויות מעט גבוהים יותר כי הם כוללים בתוכם גם הרבה דמי טיפול של החנות. כאשר יש לכם שם של בושם, תוכלו, באמצעות ההשוואה, למצוא אותו במחיר זול יותר כאשר הוא נקנה ישירות מן היצרן או מהיבואן.

מחירים זולים - נורת אזהרה
כאשר אנו מבצעים השוואת מחירי בשמים, חשוב מאוד להזהר ממחירים שהפער שלהם מהמחיר בשוק הוא גדול מדי. אם המחיר נראה לנו מגוחך עבור סוג הבושם אותו אנו מחפשים, ככל הנראה שלא מדובר בעסקה אטרקטיבית במיוחד אלא בזיוף. אולי בהתחלה ניחוח הבושם המזויף ייראה לנו מעט דומה לזה של האמיתי, אך עם הזמן נגלה שהוא אינו עמיד ושהוא אינו מדוייק ולא נאמן למקור במאת האחוזים. שימוש בזיופים יוצר רושם מאוד זול, וכדאי להימנע ממנו.

כדי להימנע מזיופים כדאי לקנות גם בבתי עסק עליהם אתם סומכים, רצוי כאלה שיש בידיכם המלצות עליהם. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***