*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

חמישה טיפים חשובים בבחירת בשמים כמתנה

בשמים, ללא צל של ספק, הם אחת המתנות המוצלחות ביותר שניתן להעלות על הדעת. זוהי מתנה המתקבלת תמיד באהבה רבה, נחשבת לרומנטית ולמיוחדת ומוגדרת תמיד כמושקעת. הבעיה, אם אפשר לקרוא לה כך, היא שבחירת הבושם הספציפי שיוענק בתור מתנה אינה דבר של מה בכך. הנה מספר טיפים שיסייעו לכם לעשות זאת.

הענקת בושם כמתנה לאישה
נשים אוהבות מאד בשמים, אך הטעם שלהן נוטה להיות מגוון בכל קנה מידה. על מנת לבצע את הבחירה המושכלת ביותר, יש להגדיר, כצעד ראשון, את המאפיינים של האישה שאמורה לקבל אותם: ברור שבושם לנערה צעירה צריך להיות שונה מאשר כזה המוענק לאישה מבוגרת יותר. רצוי בהחלט לחשוב מהו האופי של אותה אישה, בין השאר בנוגע לשאלה האם היא מעדיפה פריטים עדינים יחסית, או לחילופין כאלה מאסיביים ועזים. בני נוער עשויים להעדיף גם בשמים של מותגים מוכרים, למשל זמרות או שחקניות, אך מומלץ לא להתבסס על כך באופן בלעדי.

דרך יעילה ביותר ללמוד על ההעדפות של אותה אישה היא באמצעות סקירה של הבשמים הנוכחיים שיש לה, או לכל הפחות אלה בהם היא מעדיפה להשתמש מבין אלה. אפשר בהחלט גם לשאול אותה, באופן מרומז או לא, ולראות מהן הציפיות שלה מהבשמים שהיא מחזיקה.

בושם כמתנה מוצלחת לגברים
כעת, עוברים לגברים, אשר גם עבורם ההחלטה להעניק בשמים בתור מתנה נחשבת למוצלחת במיוחד. יש שיגידו שכאן המדובר הוא במשימה מורכבת לא פחות, וזאת מכיוון שגברים נוטים להישאר צמודים לבושם שלהם שנים, ולא בהכרח להחליף אותו.

מומלץ גם כאן לערוך תחקיר, זה או אחר, ולבחור בבשמים המזכירים מאד את זה בו אותו אדם עושה שימוש. עבור גברים שברור שלא מעוניינים להחליף את הבושם שלהם, הענקת בקבוק נוסף של הבושם שהם אוהבים יכולה להיות רעיון מוצלח במיוחד.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***