*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

ייצור בשמים

ייצור בשמים זאת אמנות לכל דבר ועניין, צריך לדעת לבחור בצורה מוקפדת את חומרי הריח השונים וליצור מהם תערובת אשר תטמון בחובה את הניחוח המושלם. כאשר מדובר בבשמים, לכל אחד יש את העדפה שלו, וזה נכון גם לנושא של בשמים גברים וגם בשמי נשים. בהליך ייצור בשמים המטרה תהיה ליצור ניחוחות נעימים, הטומנים בחובם עוצמה, רגש ויופי, ומתאימים לאנשים שונים עם העדפות וטעמים שונים.

בשמים אומנותיים
בשמים אומנותיים יכולים להיות בשמים גברים או בשמי נשים, אשר הייחודיות שלהם, באה לידי ביטוי בניחוחות הבלתי שגרתיים שלהם, כמו גם בעובדה שמעבר לריחות, הם מצליחים להעביר, כוח, רגש ועוצמה.

כחלק מכך, ייצור בשמים אשר יתבצע על ידי אמני בשמים אמתיים, יהווה כתהליך אשר דורש תכנון מקדים ומחשבה עמוקה על כל הפרטים, כאשר המטרה תהיה ליצור תערובות אשר  ישתלבו בהרמוניה אלו מאלו, ויתחברו לכדי אחד שלם, עם ניחוח מושלם. ניתן להגיד שבשמים אומנותיים מיועדים לכל אדם שאוהב להיות אינדיבידואל, להתאים לעצמו בגדים ייחודיים המתאימים לאישיות שלו ולטעמו האישי, כמו בושם עם ניחוחות שמתאימים באופן פרטני בעבורו ומייצגים אותו בצורה המדויקת ביותר.

ייצור בשמים – ניחוחות מרגשים
לאנשים רבים יש העדפה למותג מסוים של בשמים, כאשר הם שומרים נאמנות לאותו המותג, ולא מחליפים אותו, והסיבה לכך טמונה בעובדה שהריח נעים להם, ומתאים להם. יחד עם זאת, אנחנו לא נשמע אנשים רבים אשר יעידו כי הסיבה בגינה הם שומרים נאמנות למותג או לבושם מסוים, היא בגלל שהוא מרגש אותם, ומעביר להם תחושות מיוחדות וקסומות. לעומתם, מי שמעדיף בשמים הנוצרים בהליך ייצור ייחודי, על ידי אמנים מומחים בתחום הבשמים, יהיה בדרך כלל אדם אשר מחפש לצד הניחוח הנעים, גם חוויה, רגש ועוצמה.

לורנזו וילורסי הוא אמן המתמחה בתחום של ייצור בשמים בניחוחות מיוחדים ונפלאים. הניחוחות הקסומים הטמונים בבשמים של לורנזו וילורסי יכולים "להעיף" אתכם למקומות רחוקים, לאפשר לכל להרגיש את הטבע במלוא הדרו גם כשאתם נמצאים בעיר, להחיות את הרגעים הכי מתוקים, להעלות רגשות מודחקים – וכל זה דרך חוש הריח בלבד.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***