*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

כיצד לבחור בשמים

מבולבלים ממגוון הבשמים הכל כך רחב שמוצע כיום? אם כן, ואם אתם מחפשים בשמים שיתאימו לכם, הנה כמה נקודות שכדאי לכם להתייחס אליהן לפני שאתם בוחרים את הבושם:

1. גבר או אישה – כשבוחרים בשמים חשוב להתייחס קודם כל אל קהל היעד. האם מדובר בגבר או באישה. בשמים לאישה שונים מהבשמים המיועדים לגבר, ובעיקר בניחוח ובארומה שלהם. אם את אישה, הקפידי לבחור בושם קליל, פרחוני וגם רענן יותר. אם אתה גבר שמחפש בושם חדש, הקפד על בושם מורגש ודומיננטי יותר.

2. חורף או קיץ – לכל עונה מתאים הבושם שלה. בשמים לחורף יהיו מתקתקים יותר וחזקים יותר. הם יהיו בעלי ארוחה מורגשת יותר וניתן יהיה להרגיש בנוכחותם מרחוק. בשמים לקיץ, לעומת זאת, יהיו קלילים הרבה יותר ועדינים יותר. כמות האלכוהול בהם תהיה נמוכה יותר והם בדרך כלל יתנדפו במהירות רבה יותר, בהשוואה לבשמים המיועדים לעונה החמה.

3. יום או לילה – כשבוחרים בשמים חדשים, חשוב גם להתייחס לשעות שבהן מעוניינים להשתמש בבושם. בשמים המיועדים לשעות היום שונים מהבשמים המיועדים לשעות הערב. הבשמים ליום הם בשמים קלילים ופשוטים יותר, בעוד שאלה של הלילה יהיו חזקים יותר.

4. לאירוע מיוחד או לעבודה – לאירועים נהוג להתבשם בבשמים מתקתקים ודומיננטיים, בעוד שליום יום, ובעיקר לעבודה, נוהגים לבחור בבשמים קצת יותר קלילים ופחות כבדים בריחם.

5. מה התקציב שלכם – הבשמים של היום מוצעים בטווח רחב של מחירים. ישנם את אלה שהמחיר שלהם נחשב ליקר ואחרים שנחשבים לזולים יותר. לפני שבוחרים את הבושם, חשוב להגדיר מראש את התקציב ואת סכום הכסף שמוכנים להוציא לשם כך. רק לאחר שעשיתם את זה, תוכלו להתחיל בחיפוש ולצאת למשימת מציאת הבושם המושלם ביותר עבורכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***