*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

לורנזו וילורסי אמן הבשמים – כל העובדות כל המספרים

בשנת 1956 נולד לורנזו וילורסי. 24 מדינות נהנות כיום מקו המוצרים של לורנזו וילורסי הכולל: בשמים, נרות, מוצרי ספא, קרמים לגוף, תמציות ריח, ופו פורי. את הבשמים הייחודיים והיוקרתיים של לורנזו וילורסי ניתן לחלק ל 2 קטגוריות: בשמים קלאסיים ובשמים בניחוח פנטזיה.
 
300 תמציות פרחים שונות בבקבוקונים קטנים ניתן למצוא אצל לורנזו וילורסי. 2000 תמציות בשמים מחזיק וילורסי באקדמית הבשמים שלו. הניחוחות משומרים בטכנולוגיה ייחודית, השומרת על איכותם ועוצמתם. 10 ניחוחות שונים תוכלו למצוא בסדרת הבשמים לחדר מבית לורנזו וילורסי , 15 ריחות שונים מכילים הנרות. בין הניחוחות של הבשמים תוכלו למצוא: תבלין, עגבניות פרג, וניל, יירבמייט, הדרים, מנטה, ציפורן ואת הניחוחות הנצחיים: בושם פייפר ניגרם ובושם טן דה נאג’.
 
15 מ”ל מכיל בקבוק תמציות לחדר. במאה ה- 15 נבנה הארמון מפואר בו הקים את בית  לורנזו וילורסי. 50 היה גילו של לורנזו כשקטף את פרס קוטי כיזם. 25 היה גילו כשנסע לראשונה למסעו בארצות הים התיכון, נסיעה שהשפיעה רבות על יצירתו בייחוד מכיוון שבעקבותיה החל לשלב בין מזרח למערב, בין העולם החדש לעולם העתיק. 
 
בגיל 34 קיבל לורנזו הזמנה מפנדי, שקידמה רבות את הקריירה שלו. היתה זו הזמנת בשמים ומוצרים לבישום חדרים. 3 שנים לאחר מכן בהיותו בן 37, הוציא לורנזו וילורסי את קולקציית הבשמים שלו. קולקציה זו נשאה את שמו וסימנה את תחילת דרכו כיזם, איש עסקים מצליח ואמן בשמים נחשב ברחבי העולם. 4 שנים שימש כיועץ בתערוכה נחשבת שעסקה בקשר שבין בשמים לאומנות.

 
לפני 639 שנים ציוותה המלכה אליזבת מהונגריה שיכינו לה בשמים. זהו התיעוד המוקדם ביותר להכנת בשמים בטכנולוגיה המודרנית כפי אנו מכירים אותה כיום. את הסדרה “עולם הבשמים” ערך לורנזו וילורסי במשך 5 שנים.
 
תווי בשמים
 
3 תווים מכיל כל אחד מהבשמים, כשהתווים העליונים מפיצים את ניחוחם כ- 15 דק’ ומכילים ניחוחות של הדרים ורץ, ואילו התווים המרכזיים הקרויים גם “תווי הלב” בעלי רכיבים פירותיים המעניקים לבשמים את הניחוח המאפיין אותם, ניחוח המחזיק שעות אחדות על הגוף. והתווים האחרונים והעמוקים ביותר של בשמים הם תווי הבסיס שמשמרים את הניחוחות שעות ארוכות, ומקורים ברכיבים כמו מוסק, הלקוח מעולם החי, וכן רכיבים כמו טחב.
 
1,000,000 דולר הינו הסכום בו מעריך כיום לורנזו את העסק שלו. ללא ספק, לאחר היכרות קצרה עם הרקע המקצועי של לורנזו וילורסי מצדיקה את שוויו של העסק שבבעלותו. עסק נדיר המשלב מדע ואומנות, מזרח ומערב, ישן וחדש, ייחודיות ויוקרה.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***