*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

מוצרי טיפוח

החשיבות הגבוהה של מוצרי טיפוח
כולנו יודעים שאנו חיים בתקופה מאד אינטנסיבית ולחוצה. לכל אדם (גבר או אישה) יש את השגרה העמוסה והלחוצה שמורכבת בדרך כלל מעבודה במשך שעות רבות, חוגים או פעילויות של פנאי וכמובן זמן עם משפחה, ילדים, חברים ומכרים. לכל אחד בשגרה זו קשה לשמור על עור פנים וגוף במצב מעולה וכמובן שישנם פרמטרים רבים שמונעים מן העור להישמר במצב טוב, כמו זיהום האוויר, מזון שאינו איכותי או לא בריא ומשפיע על איברי הגוף השונים, כולל העור ועוד. בשנים האחרונות ישנה עלייה בצריכה של מוצרי טיפוח על מנת לעזור לגוף ולעור להיראות טוב ובמראה מבריק.

מוצרי טיפוח יכולים להיות לפנים או לגוף, ואפילו יש כאלה שמיועדים לאיזור ספציפי בגוף – לידיים, לרגליים, לעור שמסביב לעיניים, לעור הקרקפת ועוד. ישנן קבוצות של מוצרי טיפוח לאישה שהם שונים במרכיבים שלהם ובניחוחות שלהם מהמוצרים שנחשבים מוצרי טיפוח לגבר, בדומה לתחום הבשמים שגם בו יש הפרדה די ברורה בין מוצרי הנשים למוצרי הגברים.

איפה קונים מוצרי טיפוח ברמה גבוהה?
כאמור, התחום של מוצרי טיפוח לאישה, למשל, קשור בקשר בדוק לענף הבשמים לנשים. ניתן לקנות את מוצרי הטיפוח בחנויות המתמחות דווקא בבשמים או להיפך. כך גם הדבר כשמחפשים לקנות מוצרי טיפוח לגבר. ניתן גם להשיג את המוצרים האלה בחנויות פארם אך הכי כדאי לקנות בחנויות המתמחות בבשמים מפני שאז יש סיכוי גבוה מאד שהמוצרים יהיו איכותיים, מיוצרים על ידי חברות מובילות ומוכרות בתחום וייתנו את האפקט הרצוי על גבי העור והגוף.

חנות הבשמים המובילה של יפה רוס הינה חנות הדגל המתמחה בשיווק בשמים מבית היוצר של המותג לורנזו וילורסי האיטלקי. החנות ממוקמת בתוך המבנה של בית המלון סי אנד סאן בצפון תל אביב וניתן להגיע להתרשם ולרכוש ממיטב הבשמים של המותג המוביל.

בנוסף, ישנן נקודות מכירה הפזורות בכל רחבי הארץ עבור מי שיהיה לו נוח יותר למצוא נקודת מכירה של בשמים או מוצרי טיפוח קרוב יותר למקום המגורים שלו. ניתן גם לרכוש דרך האתר. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***