*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

מחירים של בשמים

הבושם בו אנו משתמשים הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו ומהרושם אותו אנו יוצרים. באופן מודע או לא מודע, משפיע הניחוח שלנו על מה שהסובבים חושבים עלינו, ויש לו השפעה מאוד גדולה על הרושם הראשוני שאנו עושים. לכן, חשוב מאוד להשקיע בבושם טוב. מי שבוחר להשתמש בבושם זול- יריח זול, וזה יהיה גם הרושם שהוא יעשה על אנשים סביבו. איש אינו רוצה לעשות רושם כזה, ולכן מומלץ לבחור בבושם ממותג ואיכותי.

הבעיה העיקרית בבשמים היוקרתיים והאיכותיים הם המחירים שלהם. המחירים אינם גבוהים לחינם- מדובר בבשמים אשר עשויים מחומרי גלם מאוד נדירים ויקרים, מה שמייקר מאוד את מחיר הבושם כולו. כמובן שיש תמורה למחיר- הבושם נותן לנו בדיוק את הניחוח שרצינו, והוא גם מאוד עמיד ומחזיק זמן רב.

כיצד אם כן ניתן למצוא מחירים של בשמים שאינם בשמיים, אך בכל זאת יתנו לנו את הניחוח היוקרתי אותו אנו רוצים?

בצעו השוואת מחירים של בשמים
כמו בכל תחום, לפני רכישת הבושם עליכם לערוך סקר שוק יסודי. אל תתפתו להצעה הראשונה אותה תראו לפני שבדקתם קודם את כל האופציות הקיימות בשוק. ניתן לראות הבדל משמעותי בין מחירים של בשמים בחברות שונות ואצל ספקים שונים. ההבדל נובע, כמובן, ממידת התיווך והטיפול בדרך- מובן שבושם שתקנו בחנות יהיה, באופן כללי, יקר יותר מאותו הבושם כאשר הוא נקנה ישירות מן היצרן.

הזהרו ממחירים זולים
הזיופים בעולם הבשמים הם נפוצים מאוד לצערנו, ויש להזהר מהם מאוד כאשר אתם קונים בושם חדש. בעת השוואת מחירים של בשמים, הזהרו שלא להתפתות אל הצעת מחיר שהיא זולה במידה מחשידה, הנמצאת בפער מחיר גבוה מדי מן האופציות האחרות. במקרה כזה, ככל הנראה מדובר בזיוף העשוי מחומרים אחרים ולא מיוצר על ידי הפירמה המקורית. לזיוף יהיה אולי ניחוח שמזכיר את המקור, אולם זה לעולם לא יהיה חיקוי מדויק, ואתם תתאכזבו לגלות גם שהבושם אינו עמיד לאורך זמן.

זכרו - אמנם בושם טוב הוא השקעה כספית לא קטנה, אבל שווה לעשות אותה כיוון שהבושם שלכם הוא חלק בלתי נפרד מכם.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***