*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

מקורות ההשראה של אמן הבשמים לורנזו וילורסי

סיפורי התנ”ך והמיתולוגיה שימשו השראה לבוטיצ’לי והביאו אל עולמנו את היפות שביצירות, כך גם דוד למיכנאנג’לו, מונה ליזה לדה וינצ’י, ההדפסים היפניים לואן גוך, וגאלה לסלבדור דאלי. אמן צריך השראה, שתצית את נשמתו. רק ניצוץ של השראה יכול היה להביא לנו את היצירות המרהיבות והאל זמניות שאנו נהנים ומתרשמים מהן עד עצם היום הזה. החמניות של ואן גוך, הקפלה הסיסטנית, הקוביזם של פיקאסו. אז מה הם מקורות ההשראה של לורנזו וילורסי וכיצד קנה לעצמו שם עולמי כאומן בשמים?
 
לואן גוך היתה את פריז. ממנה, מאנשיה ומנופיה הוא שאב השראה. לוילורסי יש את פירנצה, העיר בה נולד גדל, התחנך ובחר בה על מנת להקים בה את העסק שלו. בפירנצה יצרו גדולי האומנים. שם חיו, חלמו, פיסלו וציירו. דה וינצ’י, בוטיצ’לי ומיכלאנג’לו, ובה כתבו ג’ובאני בוקאצי’ו את יצירת המופת “דקאמרון” ודנטה אליגיירי את “הקומדיה האלוהית”.

בשמים מעוררי השראה
בעידן הרנסנס, כלכלתה של פירנצה התחזקה והביאה לפריחה עצומה בתעשייה, במסחר, ובראש ובראשונה ביצירה האומנותית. באמצעות החברה לייצור בשמים שהקים בשנת 1990 חוזר לורנזו וילורסי, למורשתה העתיקה של פירנצה ותעשיית הבשמים של העיר ששגשגה בתקופת הרנסנס.
 
מספרים על ואן גוך שעיקר אומנותו צמחה ופרחה בזכות אהבתו לבני אדם. הוא אמר לא אחת :” אני אומר לכם שכל שאני חושב על זה יותר, אין דבר אומנותי יותר מלאהוב בני אדם”. כך גם לורנזו וילורסי, את יצירת הבשמים שלו בהחלט אפשר להשוות לכל יצירת אומנות אחרת ואין ספק שקהל לקוחותיו מעוררים בו השראה כשם שהמודלים של הציירים מעורר בהם השראה. שלל הניחוחות, הבשמים והתמציות מתערבבים ליצירה אחת קסומה וייחודית לכל לקוח, כשלורנזו שואב את השראתו מבקשותיו, חלומותיו והיכרות מעמיקה עם הלקוח.

בושם כאמנות
וכשם שהאומן שוקד על יצירתו עד שתהיה מושלמת, כך גם לורנזו וילורסי. הוא שם דגש על כל הפרטים, קטנים וגדולים, החל משילוב ניחוחות הבשמים התואמים בצורה מושלמת את אישיותו וטעמו של הלקוח, וכלה בבקבוקונים או בקערות שכולם עיצובו ופיסולו האישי, מעשה ידי אומן ממש.
 
דמות נוספת ששמשה השראה ללורנזו וילורסי היא אימו, שפתחה בשלהי גיל הארבעים שלה חנות למוצרים תוצרת איטליה במצריים.
אך את ההשראה האמיתית והניכרת יותר בעבודתו של אמן בשמים זה, הוא שאב ממסעותיו בשווקים האקזוטיים במדינות המזרח התיכון, שילוב ניחוחות אוריינטליים בעלי שורשים עתיקים, עם ניחוחות קלאסיים ומודרניים, הביאו את לורנזו למקום בו הוא נמצא היום – אומן בשמים שפיתח שיטה ייחודית ויוצאת דופן להכנת בשמים בהתאמה אישית באיכות אומנותית הגבוהה בעולם.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***