*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

מתנות ליום נישואין

יום הנישואין הולך ומתקרב ואתם מוצאים את עצמכם תרים אחר הרעיון המושלם לנושא של מתנות ליום נישואין, כשמצד אחד אתם רוצים ללכת על "בטוח" ומצד שני גם לרגש ולהפתיע. מצד אחד אתם מעוניינים במתנה שתהיה מיוחדת ומקורית, ומצד שני שתהיה גם שימושית.

אז אין כל ספק שאותן מתנות ליום נישואין אשר יספקו מענה על מלוא הציפיות ואף למעלה מכך הם בשמים מיוחדים ואומנותיים – אשר יכולים להתאים כמתנה גם לאישה וגם לגבר. כמובן, שבכדי ליהנות מהמתנה המושלמת, חשוב לוודא שהבושם שאתם בוחרים, יענה על ההעדפות של מקבל המתנה – ניתן לעשות תחקיר קצר לגבי הניחוחות אליהם הוא נמשך, ובהתאמה, לבחור לו בושם.

מתנות ליום האם
אימא יש רק אחת, וביום האם זאת ההזדמנות להראות לה עד כמה אנחנו מודים לה, עד כמה היא חשובה ואהובה. בדומה לאותן מתנות יום נישואין, בשמים יוקרתיים, יכולים גם להיות מושלמים גם לצורך מתנות ליום האם – רק חשוב כמובן, לבחור בושם בניחוחות שאימא אוהבת.

מתנות ליום האישה
יום האישה, זאת הזדמנות להראות לבת הזוג, לאימא או לחברה עד כמה היא מוערכת בראש ובראשונה בזכות היותה מי שהיא ולאחר מכן גם כאישה. בושם אומנותי וייחודי, מרגש ועוצמתי אשר יותאם באופן פרטני עבורה, יהווה כמתנה נהדרת, שכל אישה תשמח לקבל כאחת מאותן מתנות ליום האישה.

מתנות ליום הולדת
בושם מהווה כמתנה שמתאימה לאנשים בכל המינים והגילאים – צעירים ומבוגרים, נשים וגברים. כמובן, שאם חשקה נפשכם להפתיע אותם ביום הולדת, כדאי לחפש בושם חדש, ייחודי ויוקרתי, מה שיבטיח גם את שביעות הרצון המלאה של מקבל או מקבלת המתנה, וגם ידיעה שמדובר במתנה מקורית, ולא תהיה עוד אחת כמותה.

אם גם אתם תרים אחר מתנות ליום נישואין או מתנות לכל אירוע מרגש וחשוב אחר, הבשמים המיוחדים והאומנותיים של לורנזו וילורסי יספקו את המענה המושלם למבוקשכם. מעבר לניחוחות הקסומים הבשמים של לורנזו וילורסי כבר מעבירים רגש ועוצמה, כך שהם המתנה האידיאלית עבור אנשים אהובים המתאימה לכל סוגי האירועים החשובים בחייהם.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***