*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

ניחוחות בשמים לבילוי רומנטי

הבשמים הם מוצר אופנתי לכל דבר ולכן הם מתחלקים למשפחות שונות, כאשר לכל משפחה יש את האופי הייחודי שלה. ישנם בשמים שמתאימים לעבודה, בשמים שמתאימים לאירועים גדולים, בשמים לפעילות ספורטיבית וכמובן – בשמים לבילוי רומנטי. פגישות בהן התשוקה והרומנטיקה משחקות תפקיד משמעותי, בשמים מהווים חלק חשוב ביצירת אינטראקציה זו ולכן, ישנה חשיבות רבה בבחירת בשמים נכונים לבילויי רומנטיים.

כיצד ניחוח הבושם משפיע על התשוקה?
חוש הריח הוא חוש קדמוני אשר יש לו יכולות לעורר משיכה בין המינים ותשוקה מינית. משום שהריח הוא חוש אוניברסאלי הוא גם מניח את היסודות ליצירת קשר ראשוני ומאפשר התגברות על מחסומים. באופן זה, ניחוח טוב בפגישה רומנטית יכול לקרב בין האנשים ולהשפיע על הנכונות שלהם להכיר אחד את השני טוב יותר. כמו כן, דבקות בבושם המתאים יכולה ליצור מצב בו בן או בת הזוג יזהו אתכם עם הריח הייחודי של הבושם שתבחרו וכך, המשמעות שלכם בעיניהם תגדל.

אילו בשמים מתאימים לבילויים רומנטיים?
בשמים שמתאימים לבילויים רומנטיים יתאפיינו בשתי תכונות – האחת היא נוכחות ניכרת והשנייה היא ארומאטיות משכרת.

בושם עם נוכחות – לעומת בשמים לעבודה או לפעילות ספורטיבית שלא צריכים להיות מורגשים יתר על המידה, בושם לבילוי רומנטי צריך להתאפיין בנוכחות ובאופן שהאדם שיושב במרחק מה מכם, יוכל עדיין להרגיש אותו ולרצות להריח אותו עוד ועוד.

ארומאטיות – הגוון של הבושם והניחוח שלו צריכים להיות משכרים וחריפים, לעומת רעננים או לימוניים שמתאימים יותר לשגרת היומיום. הארומאטיות של הבושם תעיד על משיכה ותשוקה ותהפוך אתכם לחושניים יותר בעיניי בן או בת הזוג. כמו כן, הריח המשכר נחשב לריח שמאפיין חיזור בטבע ולכן בשמים המבוססים על תבלינים עשירים וניחוחות טבעיים ומתוקים יהיו מצוינים לפגישות רומנטיות. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***