*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

ניחוח של גבר

במעבדה הביתית שלו בקומה העליונה, בארמון המשפחתי העתיק ליד הפונטה וקיו בפירנצה, האלכימאי האיטלקי לורנזו וילורסי יוצר בשמים אישיים ללקוחות כמו ג’קי אונסיס.
 
“אין עוד אדם שעושה בדיוק מה שאני עושה,” אומר לורנזו בן ה- 40, שמשתמש במלאי הענק של חומרים ריחניים ליצור בשמים אישיים ללקוחותיו המפורסמים.
לורנזו הקים את החברה “לורנזו וילורסי” בשנת 1989, אולם תשוקתו לבשמים החלה הרבה קודם. “תמציות ותבלינים היו הסקרנות הראשונה שלי,” אומר לורנזו. “ואמנות הבישום הפכה להיות הלימוד שלי”.
 
גברים ונשים באים למקדש הבשמים של לורנזו לבחון את צנצנות הזכוכית עם התוויות המסודרות בקפידה, המבחנות, הקערות שמכילות הכל מעזנית ועד לאלמוג. חלק מהמרכיבים שהינם אקזוטיים ביותר, אשר נאספו על ידי לורנזו במסעותיו הרבים, נחשבים למוצרי אספנות. לדוגמא: שורש האירוס, אשר לפי משקל, בעל ערך רב יותר מזהב.
 
התהליך ביצירת בושם אישי מתחיל עם רעיון או השראה. לאחר מכן, לורנזו שם תמציות מובחרות על פיסות נייר ארוכות שנראות כמו נייר לקמוס. עד שהבושם האישי נוצר, נארז בצורה מהודרת ומוצג, ייתכן והלקוח הריח יותר מ- 100 ניחוחות שונים. הכמות של כל מרכיב נרשמת בקפידה על כרטיס ומתוייקת, יחד עם יותר מ- 800 הלקוחות שיש ללורנזו, דבר המקל על הזמנה חוזרת של הבושם.
 
הארומות הפופולאריות ביותר בקרב המבוגרים של ימינו, הינם סוגים של הדר ומוסק. לקוחות צעירים יותר מעדיפים ריחות פירותיים וטרופיים, כמו: אפרסק, אננס, תפוח, וניל וקקאו.
 
את עלות הבשמים האישיים של לורנזו (שמתחילה ב – 150 דולר, וגבוהה יותר ממחירי בשמים בחנויות כלבו), ניתן להסביר באמצעות המילים של לורנזו על הבשמים שלו – בשמים אלה: “מזכירים רגשות, או יכולים להוביל אותך למקום דמיוני, שיוצר מימד רגשי חדש”.
 
(מתורגם ממאמרו של אילן אי דוויס)

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***