*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

סוגי בשמים

שוק הבשמים בארץ ובעולם הוא מהגדולים והמגוונים ביותר שקיימים. ישנם סוגי בשמים רבים כל כך והחלוקה לקטגוריות של בשמים נראית לעיתים קרובות כלל לא אפשרית, או שאפשרית לקבוצות רבות במיוחד. עקב כך, ישנן חנויות בשמים רבות מאד בכל עיר ובכל יישוב על מנת לענות על הצורך של לקרב בין כל מבחר הבשמים העצום קיים ובין הלקוחות הפוטנציאליים. יבואני בשמים יודעים שישנו ביקוש לבשמים כל הזמן ולמרות שבושם הוא עניין של טעם אישי, ישנם אנשים רבים שמבקשים עזרה אצל חנות בשמים בבחירת בושם חדש ושונה או גיוון בין כמה ניחוחות שדומים זה לזה.

בין סוגי בשמים ניתן למצוא סוגים הקשורים לריח של הבושם (כמו למשל בשמים המבוססים על צמח, פרח או עץ מסוים), ישנם בשמים שהופקו בהשראת תחום אומנותי כלשהו (יצירת אומנות, סרט, ספר או אפילו שחקן או שחקנית מפורסמים) ויכולים להיות בשמים שכל ייחודם יהיה הצורה המעניינת של בקבוק הזכוכית. מלבד חלוקות אלה, ישנם בשמים שונים הנפרדים זה מזה באחוז האלכוהול או המרכיב הפעיל שבהם וההשפעה תהיה על משך הזמן שהריח יישמר אחרי ההתזה.

איפה מתרשמים ממבחר גדול של סוגי בשמים?
אתם מוזמנים להכיר את הבשמים של מותג לורנסו וילורסי המגיעים לחנות בארץ היישר מאיטליה. הבשמים איכותיים וייחודיים, וניתן להתרשם מהם באתר האינטרנט הנוח והנעים לגלישה. מי שמעדיף להגיע אל חנות בשמים ושם להתרשם ממגוון הבשמים של המותג יכול לעשות זאת בחנות הדגל של יפה רוס (הנמצאת במתחם בית המלון סי אנד סאן בצפון תל אביב) או למצוא רשימה של חנויות בשמים ברחבי הארץ המשווקות את הבשמים ממותג זה.

יבואני בשמים או קניית בשמים רבים כבר גילו את הנוחות הרבה של מכירת בשמים באינטרנט אך אין ספק שהאתר של לורנזו וילורסי הוא נוח וקל וניתן בקלות לבצע את הרכישה באמצעות האתר. בלחיצה על התמונה של הבושם ניתן לקרוא פירוט נוח ומפורט אודות סוגי בשמים שונים ולהחליט איזה מהם לבחור. אין ספק שהבחירה במותג של לורנזו וילורסי תהיה מוצלחת ונעימה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***