*** מוצרים מקוריים בלבד ***
נקודות מכירה מורשות >
 

0544-614690

סוד הקסם של לורנזו וילורסי

בשנת  1990 הקים את בית  “לורנזו וילורסי” בתוך ארמון מפואר שנבנה במאה ה- 15 בפירנצה. בשנת 2006 זכה לורנזו וילורסי  בפרס קוטי היוקרתי, והוכתר לבשם השנה. כיום שוקד לורנזו וילורסי על אקדמיית בשמים משלו, העסק שלו נאמד בכמיליון דולר, ותור ארוך של סלבריטאים, כולל מקורבים של בית המלוכה הבריטי, משתרך מתחת לחלון הטירה שלו המשקיפה לנופה המרהיב של פירנצה הרומנטית. מה סוד הקסם של בושם לורנזו וילורסי?
 
ללורנזו וילורסי, איש עסקים, דובר שפות, יצרן בשמים עצמאי, יש קסם מיוחד. ייתכן שהסיבה לכך נעוצה בקורות חייו המרשימים. לתעשיית הבשמים, שהפכה אצלו אומנות של ממש, התגלגל דווקא מלימודי מדעי הטבעובמתמטיקה. את המשך שנות לימודיו בפירנצה בילה בחוגים  פסיכולוגיה, פילוסופיה, ספרות ודתות עתיקות. ייתכן שעברו האקדמאי העשיר, הפך אותו לאישיות ייחודית ומרשימה ביותר.

לורנזו וילורסי
בעבודתו משלב לורנזו וילורסי את כל אהבותיו ותחומי התמחותו. הוא מייצר ברגישות של אומן, כשבקבוקי בושם משמשים לו כשם שפלטת הצבעים משמשים לאומן. הוא עובד בדייקנות ושלמות, בהשראת לימודי המדעים המדויקים, ומעל לכל, בעקבות  לימודי הפילוסופיה ושאר הרוח שלו, הוא מעניק ללקוחותיו חוויה מיסטית כמעט.
תהליך ייצור בשמים של לורנזו, הוא מעבר למרקחת של ניחוחות. ייצור בשמים נוגע ברבדיה העמוקים של נפש האדם, במושאי תשוקתו, בנפתולי עברו, ובחלומותיו הכמוסים והמתוקים. ואם כבר מיסטיקה, לורנזו וילורסי מספר שהנוסחה המדויקת לייצור בושם מגיעה מלקוחותיו והוא משמש צינור. כל תהליך כזה לוקח כשלוש שעות, כשלורנזו מקפיד על כל הפרטים, החל ממרקחות שונות של בשמים, המותאמות בצורה מושלמת לכל לקוח וכלה בצבע ובטקסטורה של בקבוקוני הבשמים המיוצרים בייצור אישי לכל לקוח.
 
אומן בשמים
כשאמן בשמים נוהג במסירות שכזו על מנת ליצור את הבשמים הנחשקים ביותר בעולם, אין פלא שבין לקוחותיו ניתן למצוא סלבריטאים רבים. מספרים על ג’קי אונאסיס שהייתה מגיעה באופן אישי לביתו של לורנזו וילורסי על מנת לקבל ממנו מרקחת בשמים יוקרתית ואישית. כמו כן, נקשר אליו הסיפור המיתולוגי לפיו, רעייתו של לורנזו פתחה את דלת ביתה לאישה שלא הכירה, שביקשה ממנה מתנה למלכת אנגליה. אותה אישה התגלתה כלא אחרת מרעיית ראש הממשלה הבריטי, הגברת שרי בלייר. וכך זכה לורנזו לעצב קערת שיש ובה פו פורי המדיפה ניחוחות בשמים ותבלינים אקזוטיים, לאליזבת בכבודה ובעצמה. שירות אישי לבית המלוכה הוא בהחלט תו תקן נוסף לאיכות ויוקרה מבית לורנזו וילורסי, ועתידו המזהיר עוד לפניו.
 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון
0544-614690

 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון
0544-614690

LORENZO VILLORESI FIRENZE
  תל אביב והמרכז     ירושלים והסביבה     חיפה והצפון     השרון והסביבה     השפלה והסביבה     באר שבע והדרום  
נקודת מכירה ראשית - חנות הדגל:
הרצל רוזנבלום 8, מתחם סיאנדסאן, תל אביב

 
*** מוצרים מקוריים בלבד ***